Bir kızın çok bağlandığını sevdiği için herşeyi yapabileceğini

Aşık olduğunu nasıl anlarız? 1 yıllık bir ilişkim var, nasıl emin olabilirim kızın aşık olduğuna, çok bağlandığına kızlar yok mubunun anlamanın yolu? Bir test şunu yaparsa olmuştur falan?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadınların da aşık olduklarında kullandıkları beden dili de aşağı yukarı erkeklerinkiyle benzerlikler gösterir. Fakat kadınlar erkeklere nazaran biraz daha çekingen ve utangaç davranırlar. Size olan ilgilerinin en büyük göstergesi kızaran yanakları ve yüzünüze uzun süre bakamamalarıdır. Kadınlar aşık olduğu erkeklerin yüzüne direkt olarak bakmaktan ziyade yandan bakış fırlatır. Avuç içinin aşık olunan kişiye döndürülmesi de bir diğer büyük göstergesidir. Bilekler damarların yoğunlukla geçtiği hassas bölgelerden biri olduğu için, hoşlanılan kişinin etrafında artan kan basıncı nedeniyle bilekler gıdıklanır. Bu nedenle kadınların bileklerine dokunması önemli bir göstergedir. Kadınlara özgü beden dili hareketlerinden biri de saç ve mücevherle oynama alışkanlığıdır. Eğer bir kadın karşısındaki erkekten hoşlanıyorsa, bunu saçıyla ve kolyesiyle ya da küpesiyle oynayarak gösterir.

Eğer karşınızdaki kişi beden dilini bu şekilde kullanıyorsa bilin ki size karşı ilgisi var. Fakat eğer kişinin hareketleri de kendisi de size hiçbir şekilde elektrik vermiyorsa, o zaman bu kişi için umutsuz vaka demek pek de yanlış olmaz. Bu durumda başka aşklara yelken açmanın zamanı gelmiş demektir.

Aşk dolu günler dilerim..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben testle olacagina inanmiyorum onemli olan hissetmektir simdi ben burada aski anlatsam sen baska yasamissindir ben baska ask kisiden kisiye gore degisir bir kere aski tanimlayamazsinki dunyanin en guzel en mukemmel duygusudur ama ayni zamanda en cok can yakanidir (benim icin)

0|0
    0|0
    • Tamam da ya kızlar için nasıl olur onu anlamam lazım, mesela sen sevdiğin erkek için ne yaptın en fazla?

• Uzakta olmasina ragmen ondan bir dakika bile vazgecmedim ve vazgecmeyecegimde ona hep bagli kaldim bence ondan kopmayisim yaptigim en iyi sey

• 1 Yıldır seninle beraber sen hala aşık olduğunu nasıl anlarım diyorsun. Arkadaşımm hangi kameradayız:))

0|0
    0|0
    • Yıllarca süren evlilikler bile bitiyo ama, Kızlardan çok sevdikleri zamanki ilişkileriyle ilgili yorum almak istedim şaka yapmıyorum,insan sürekli daha da emin olmak ister

• Ben kendimden örnek veriyim o zaman. Aşırı kıskancım. attığı her adımı merak ederim haber versin isterim. üzerine titrerim sürekli kalın giyindin mi yemek yedin mi gibi (biliyorum sıkıcı ama elimde değil) sorularla bunaltırım evet farkındayım.yanımızdan bir kız geçerken gözünün içine bakarım acaba bakıyor mu diye. hep hepp kokusunu özlerim. o uyurken uzunca mesajlar atarım. fotoğraflarımıza ne zaman baksam gözlerim dolar ve evet çoğu zaman ağlarım. belki de aşırı duygusal olduğum için bilmiyorm.

• Senin icin yapacagi fedakarliklardan anlarsin,ben erkek arkadasimla iliskinin baslarindayken arkadasimin evindeydik cok icmisti sevgilim biraz sacmalamaya baslamisti ablam ve sevgiliside ordaydi illa kolumdan tuttular gidicez diye gitmedim kalicam dedim ablam sen gorursun dedi evde buyuk sorunlar oldu mesela boyle birsey olabilirdi.

0|0
    0|0
  • bunu anlayamazsın, anlamak için ugraşma

0|0
    0|0
    • Niye kardeşim sen aşık olduğunda neler olduğunu anlat bir kızın yaptıkları yapabileceklerini öğrenirsem buna göre anlarım

• ya bazıları yalancı aşık rolu yapıyorlar, ben anlamadım kimsenin gerçektne aşık olup olmadıgını, sende anlayamazsın

Erkekler Ne Diyor 1

• aşık olsa ne olacak,

eski sevgilim bana resmen aşıktı,

ayrıldım, ardından konuşmaya çalışınca terslemeler, küçük düşürmeler vs.

ne değişti peki diyorum, düşüncelerimiz farklıymış ayrılınca farkettim diyor,

yani ben ayrılmasam, illa bir gün düşüncelerimizn farklı olduğunu kavrayacak ve ayrılacaktı,

kızlar böyledir dostum ne zaman ne yapacaklarına akıl sır ermez, aşık olduğunu öğrensen de bişey değişmez, sen yaşamaya bak, mutlu olmaya bak, gerisi hikaye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...