Sevginize karşılık alamasaydınız n'apardınız?

Merhaba arkadaşlar. Hiç farketmez çok hoşlanıyo veya seviyorsunuz fakat karşıdan aynı karşılığı alamıyorsunuz diyelim, ne yapardınız? Nabzı bir yoklayalım bakalım (;

0|0
29|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Allahım bunu yaşamayan insan var mıdır yer yüzünde tabi Kıvanç tstlıtuğ. gibi karizması olan insanları bir kenera bırakırsak. İşte tam o zaman insan karşılık alamayınca kendini küçük hissediyor birde bn seni arkadaşım olarak görüyorum cümlesini duyduğum az kuş olup uçacım yaza su olup başkayerlere akasım gelmişti İnşaAllah bir daha yaşamam

0|0
    0|0
  • Şu an yaptıklarımı... Kendi içerimde bir muhasebe yapar sorgularım, acaba eksik olan ne idi, zaman mı yanlıştı insanlar mı, belki gözüne hitap etmiyordum belki ruhuna, belki hazır değildi, ya da şartlar uygun değildi birçok sebebi olabilir. Duygularınızın ağırlığının altından kalkmak çok zor oluyor fakat mantıklı düşünmek zorundasınız, oluşmuş hiçbir şey kolay kolay silmese de izlerini, doğru insanı sabırla beklemek zorundasınız...

0|0
    0|0
  • karşılık almadım ama benim durumum karışık

beni çooook seviyor ama aşık değilmiş

ama çook seviyor

çok samimiyiz sevgili gibiydik aşıktır sanmıştım ama değilmiş

beklyorum vazgeçmem

0|0
    0|0
  • o olmazsa başkası olur sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Ne mi yapardım ? Tabiki umursamazdım hayat böyle seylere üzülcek kadar uzun değil :)

0|1
    0|0
  • sevgiden kolay vazgeçilmez evet ama olmayacagını bile bile onu seveye devam edip kendimi ateşe atamam aklımdan cıkarmaya çalısırım

0|0
    0|0
  • vazgecilir bence

0|0
    0|0
  • Karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmek gerekir.

Sevginin tek taraflı olmadığını bilmek tabii ki mutluluğu doğrudan etkiler. Ama gösterdiğiniz çaba; durumla, kişiyle, birlikte olabilme ihtimalinizle orantılı olmalı.

0|0
    0|0
  • beni sevmeyecek ha özgüven patlaması yaşarım ve arkama bakmadan gözümü kırpmadan giderim:)

0|0
    0|0
  • değdiğini düüdğm biriyse üzülürüm. ama değmediğini fark edip anlamısam durumu sallarm 2. gn geçer gider :)

0|0
    0|1
  • sevgiden öyle kolay vazgeçilmiyor. onu yine severim ama karşısınada çıkmam

0|0
    0|0
  • Aşırı gururluyumdur vazgeçerdim...

0|0
    0|0
  • depresyona girer unutmayı beklerim

0|0
    0|0
  • Eger seviyorsam uzulurdum cok sevmiyorsamda kendimi avutarak unutmaya calisirdim.

0|0
    0|0
  • Unutmaya çalışırım..

0|0
    0|0
  • hoşlanmaktan vazgeçerdim. ki ben bunu iyi beceririm.

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmam yani. ne yapayım yani sevmiyorsa kafasına silah dayayıp ''seveceksin lan''mı diyim :)

0|0
    0|0
  • vazgecmek en dogrusu.. zorla güzellik olmaz sonucta ve bir insanin gururu da vardir yaaani

0|0
    0|0
  • Azmeden kazanır aşkta gurur olmaz baktın olmuyor bırakırsın ama beni sevmiyor bende vazgeçerim olmaz

0|0
    0|0
  • Boşverirdim...

0|0
    0|0
  • Bu durum uzun süre devam etmez.

Sevene can feda sevmeyene elveda. :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir şeyin imkanı yok.

0|0
    0|0
  • kabullenmekten baska ne yapabilirsin ki anlina silah da dayiyamayiz ne kadar zor da olsa geri adim atip mutlu olmasi icin dua ederim

0|0
    0|0
  • eğer haberı yoksa sıkıntı yok zamanla geçer nasıl olsa .

ama haberı var ıse ve bırlıkte ısenız bu iş daha fazla yürümez

0|0
    0|0
  • benim başıma gelmişti böyle bişi :)) karşılıksızdı fazla yormadm üstüne gidip daha çok bunaltmadan :)) çekip gittim yoluma :)))

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • unutmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • zorla güzellik olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Çeker giderim..

0|0
    0|0
  • bir taraf elektrık verıyor bir taraf almıyorsa alan tarafa verırsın almayan tarafa alması için uygun parçalar bulman lazım

0|0
    0|0
  • Yalan dolan aga hepsi..

Züğürt safsatası baktın olmuyor koy tekmeyi hayat bu uzun ;)

(Seviyooooom ^^ :D )

0|0
    0|0
  • Ne anlatıyor bu ?

0|0
    0|1
  • Hem kendime hem ona üzülürdüm , peşinde koşmam alakamı keser vazgeçilebilecek birisi olduğunu hatırlatırdım ( hiç birşey yapmayarak ).

0|0
    0|0
  • benim olmasan yeminle sandalyeden asagi atlayarak canima kiyarim derim yerse benimdir yemese paket yapim evde yersin derim :D

saka la eyv der gderim :))

0|0
    0|0
  • Bir süre ona kendimi göstermeye çalışırdım. durumu hissettirmeye çalışırdım. fakat ne yaparsam yapıyım bir karşılık yoka içime gömer giderdim. Çünkü fazla uzatmak değer verdiğiniz insanın hayatını zindana çevirir aynı zamanda sizinkinide

0|0
    0|0
  • ağlamıştım ağlamıştım ağlamıştım 2 sene gülmemiştim hiç ve sonra ağlatmayı öğrendim

0|1
    0|0
  • yaşadım :) yaptığım şey hiç tanımamış gibi yapıp görmezden gelmek .D

0|0
    0|0
  • benim tanıdığım kadınlar genelde karşılık alamayınca daha çok bağlanıyorlardı. cevapları okudum çok ilginç geldi...

0|0
    0|0
  • çok üzülürdüm ... belki biraz ağlardım . ama onun ktülüğünü istemezdim şayet seviyorsam. dediğim gibi anlatılmaz derecede iğrenç bir duygu bu . tanrı yaşatmasın ... :(

0|0
    0|0
  • vazgerdım baska kızmı yok

0|0
    0|0
  • Güle güle sevgilim der ara sıra hatırlardım.

0|0
    0|0
  • Ya benimsin ya toprağın ulan! der basardım tokadı.

0|0
    0|0
  • giderim bişey demem rezil oldum zamanında çok

0|0
    0|0
  • a.ına koyarım böyle aşkın ızdırabını der si.tir olup giderdim başka ne olacak..

0|0
    0|0
  • Hiç bir karşılık yoksa bende hiç tanımamış gibi uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • gururuma yediremem ben

0|0
    0|0
  • ne yapalım a.q testereye bağlayıp ölüm oyunu mu oynayalım ailesiyle aslkdja

0|0
    0|1
  • bahsettiğin durumdan daha vahim durumdayım reddedildim, çabalarıma rağmen halen aynı kişi tarafından reddediliyorum fakat yapacak bişey yok çabalamaya, peşinden koşmaya devam :) "sevgi emek ister"

0|0
    0|0
  • sen bu durumu yaşıyor musun şu an? ona göre cevap vereyim

0|0
    0|0
  • o kızı vururum. cidden.

0|0
    0|2
Yükleniyor...