Biri bana yardımcı olsun kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın...??

bi yardımcı olun bu kız milleti kadar tehlikeli bişey yok sanıyosun sana karşı hiç ilgisi yok körkütük aşık çıkıyor ..sanıyosun senin için ölüyor umrunda bile değilmişsin..bi yardımcı olsanız?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ilk adımı sen at bende birinden hoşlanıyorum ama söylemiyorum onun söylemesini bekliyorum kız hiçbirzaman ilk adımı atmaz bu yüzden bu kızla çok ilgilen göz teması falan kur kızlar sürekli ilgi ister

0|0
    0|0
    • ama bana karşı ilgi duydugunu nerden anlarım?

• biraz öyle ama onunla konuşursan bir şekilde senden etkilenebilir yani ona samimi davranırsan o zaman anlayabilirsin ancak

• TAMAM NEYSE BEN YATIYOM.. İYİ GECELER SANA TEŞEKKÜRLER..DENİCEM İNŞALLAH KARAKOLLUK OLMAYIZ::))

Kızlar Ne Diyor 2

• hakikaten doğru tesbit yardımcı olsam kendime olurum

0|0
    0|0
    • kelin ilacı olsa başına sürerdi diyosun yani::))

• bakışlarından anlarsın..

0|1
    0|0
    • kızlar çok değişik ama sana hiç bakmıyo bir keresinde başıma geldi sanki umrunda değilmişim gibi ama kız bana aşık çıktı neden normal degılsınız sız

Erkekler Ne Diyor 1

• kız kaç yaşında

0|0
    0|0
    • benimle hemen hemen belki 2 3 yaş küçüktür

• eğer birlikteyseniz en kötü halde en sorunlu halde misal paran yokmuş gibi olduğunda hesabı ona ödetiyormuş gibi yap ya da buna benzer birşey eğer sana karşı fedakarsa sana değer veriyordur hoşlanıyordur bunun haricinde dışardan bakarak anlamak o yaştan sonra zor

Yükleniyor...