Kızların ve kadınların parası arttıkça o kadar kendilerinden geçiyorlar sizce?

Kesinlikle kaf dağlarını onlar yaratmışcasına kendilerini üstün görme beğenme,erkekleri bile küçük görme,ne yapıcağını bilememek para bol ya,kısacası kadın veya kızın parası az olucak isterseniz evlenirken olsun azzzzz olucakkk azzzz olucakkkk 2*2=4 bu kadar basitt..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerde parayı bulunca ilk karıyı değiştiriyor o nasıl olacak :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evetttt oyleee oluyor

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim neden diycen kızmadın sinirlenmedin ve makül bir şekilde yorumuma katıldın yani hemcinslerin bile olsa bir eleştiri olunca doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi bilen biri olduğun için sağol,ki sen daha iyi bilirsin mutlaka gözlemlerin var belki örnek bir olay bile anlatabilirsin yani,bende öyle düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dediğin gibi bizim Türk kızları parayı bulunca kendilerinden geçiyor. En lüks şeyleri giymek en yakisi erkekle çıkmak vs :) hayat böyle keşke Türk kızlarının huyunu azeri kızlarınınkiyle veya ruslarınkiyle değiştirebilseydik.

0|0
    0|0
    • Öylede sonlarıda çok aman aman olmuyor yahu onu bırak ismi lazım değil bir ünlüyle evli bir kız acayip acayip kostümlerle dolaşmalar cafelere gitmek yahu arkadaş ne oluyoruz tamam paran var rahatsın iyide paran var diye aptallaşmanın ne yapıcağını bilememenin nasıl dikkat çekicem diye saçmalamanın alemi ne,afedersin varya yasak olmasa külotla bile dolaşırlar şundan diyorum dikkat çektiği için yoksa banane isterse mini giysin burada dikkat çekmek için saçmaladıklarını anlatmak istedim yani.

• bence tam tersi asıl kadınlar para olmadıgında cok cirkeflesiyorlar

erkekler parayı bulunca degişiyor gibi gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...