Acıdan duramıyorum yaa

arkadaşlar voleybol oynarken smaca kalktıktan sonra tek ayağımın yan kısmına bütün ağırlığımla düştüm kıtırttt diye ses geldi felaket bir acı sonrasında geçti eve geldim şu an acıdan duramıyorum ne yapmalıyım bide ne zaman geçer tekrar oyuna dönmem lazım

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun bende masörüm bu tarz şeyler müşterilermizden geliyor öncelikle yarın doktora gidene kadar varsa bengay kremi sür iyice o bölgeye masaj yap daha sonra evde streç ile güzelce sarman gerekiyor.Sarki hava almasın sıcak tutmasın daha sonra dışına bez ile sıkıca sar tutabildiğin kadar sıcak tut.Büyük bir ihtimalle lenf kopması ya da zedelenmesidir.İhmal etme ama

2|0
    0|0
    • anlıyorum çok teşekkürler lif kopması ise ne zaman geçer

• tamam çok teşekkürler

• rica erttm

Erkekler Ne Diyor 4

• acilen doktora gitmen gerekir. buz kompresi yap giderken.

1|0
    0|0
  • Sen uzunca bir süre voleybol oynamayi unut. Bu tür sakatliklarin nüksetmemesi icin zorlamaman gerekir. Bir an önce acile git bekleyerek gecmez.

1|0
    0|0
    • moralimi bozdun yaa neyse cevap için teşekkürler yarın gideceğim

• Rica ederim de istersen al bir sürü agri kesici bir ton da krem sür o bilek iyilesmedigi sürece misal yarin maca gittigini varsayiyorum belki gelecek seneye kadar taraftar olarak maclari izlemek zorunda kalacaksin :) Kendimden biliyorum ayak bilegim sakatlandi macta 3 gün sonra bir sürü agri kesici bandajla ciktim yine maca sonra ne olsa begenirsin ? 5 ay topa vuramadim

• lif zedelenmiş veya kopmuş ola bilir yarın acile hatta şimdiden acile git.

1|0
    0|0
    • önemli midir tekrar oynamam lazım bide acilee gitsem tedavisi nasıl olabilir

• geçmiş olsun şişti üstüne basamıyorum 3 ay üzerine basamadın mı biraz açıklayabilir misin

• üç ay ağrı çektim.merhem verdiler hap verdiler.ayakkabı giyerken baya bir zorlamıştı.sana da gelmiş geçmiş olsun.eğer zedelenme ise iyileşiyorsun ama kopma olmuşsa ne desem yalan olur.hiç başıma gelmedi.umarım senin de başına gelmez.

• Hala oynuyolar mı ya ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...