Başıma tuhaf işler geliyor emniyetle ilgili bilgisi olan arkadaşlar.

Arakdaşlar 2 aydır cep telefonundan mesajlaştığım kız bugün hattı babasının alacağını ve 3 gün sonra yeni hat alıp bana mesaj atacağını söyledi bende tamam dedim bu akşam 2 numara aradı kızın oturduğu şehir ayrı benim ayrı beni arayıp adımı soruyorlar oturduğum yeri soruyorlar sen bize boş mesaj atmışsın aramışsın diyorlar ben hayır dedim idda ettim ama adamlar yerimi yurdumu öğrenmekte ısrarlılar. Sonra batımki konuştuğum kızın şehrindeki adamlar bu adam bu kızın babasımı bilmiyorum.

Bana Şu an emniyette olduğunu söyledi seni araştırıyoruz izmirde görünüyorsun dedi hayır ben İstanbul dedim tamam emniyetteki arkadaşlar araştırıyor dedi bende araştırsın dedim ben mesaj falan atmadım yanlışlıkta olmuş olabilir dedim tamam dedi kapattı.

Korkup hattımı falan çıkarttım böyle bir durumda ne olabilir arkadaşlar lütfen bilgilendirin beni şimdiden teşekkürker.

Güncellemeler:
Bu arada kız izmirde benim şehrim ayrı.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bi kere emniyete hangi iddia ile gitmiş?rahatsız ediyor vb şey durumu yoksa emniyet hiç bir şekilde incelemez . rahatsız etme durumu da emniyete değil savcılığa yapılır . düzmece geldi bana .öyle her arayan için emniyete gidilseydi millet paranoyaklık yapıp giderdi. bence kızın abisi tanıdığı felan ya da babası. ama bir erkek olduğu kesin .yerini yurdunu asla söyleme . söyleyeceksen de yanlış bir adres ver. İzmir demiiş sen İstanbul diyerek yerini belli etmişsin . aramışsın dediklerinde arkadaşım olarak kayıtlıydı yanlış kaydetmişim afedersiniz de kapat. kendinleilgili asla bilgi verme .ortalık dolandırıcı kaynıyor. biz emniyetten arıyoruz felan derler yalandır. emniyet kimseyi aramaz bir sorun varsa kapına gelir .aradığı görülmez. sen bilgilerini asla verme veriyorsan da yanlış ver . inkar et .

0|0
    0|0
    • Ben İstanbul dedim istanbulda oturmuyorum adımı öğrenmekte ısrar etti onuda yanlış verdim mehmet dedim ama numaramı sorgularsa yaşadığım şehirle adımı soy adımı herşeyimi öğrenir işte.

• ben adamın numarasını sorguladım internetten numara sorgulamadan ismi soy ismi yadaşıdı şehir semt hepsi çıktı valla

• link verir misin ? needen sorgulanıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Mahkeme kararı olmadan isterse emniyet müdürü olsun gene böyle bir bilgiye ulaşamaz.

0|0
    0|0
    • anlıyorum peki birdaha beni ararlarsa ne diyim ?

• Avukatımla görüşün de bir numara salla avukatımın numarası de:=)

• muhtemelen kızın babası öğrendi zarflıyorlar seni.

0|0
    0|0
    • açıklarsanız yani birşey yapabilirlermi suçumda yok gerçi :D

• :D kızın mesjları yokki silmişim emniyet bazlı ne yapabilirler ilişkimiz sadece sohbetten ibaretti

• hiçbirşey yapamazlar.

• kız hattı babasına verdiğinde mutlaka mesajları ve arama kaydını numaranı silmiştir bence bu işde bbaşka bir iş var

0|0
    0|0
Yükleniyor...