Bütün gün ne yaptın sorusuna sanane diye cevap veren sevgili?

Bütün gün ne yaptın diye sorduğum sevgilim bana sanane diye cevap verdiği için ayrıldım. Bu durumda ayrılan taraf ben mi olmuş oluyorum? Halbuki onu seviyorum ve beni takmayarak ayrılmaya iten oydu.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili olduğunuza emin miydin ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• O vaziyete nasıl gelmiş bilemem ama zaten tükenme seviyesine gelmişsiniz.

Sen bitti dersen biter, ama karşı tarafa söylemediğin zaman anlamı olmaz. NedeN? Çünkü bekle dur atak yapacak diye.

cut.

0|0
    0|0
  • Bütün gün ne yaptın sorusuna sanane diye cevap veren sevgili zaten son düzlüğü almıştır onun için doğru karar vermişsin.

0|0
    0|0
  • aynısı bende oldu önce bir kaç gün yazmadım sonra kendisi döndü bu sefer ben yol verdim .net ;) inceldiği yerden kopsun

0|0
    0|0
  • Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir, sen kendini bilmezsen ya nice okumaktır.

0|0
    0|0
  • keşke peki değip uzaklaşsaydın birdaha geri döndüğünde ayrıldık uzak dur derdin otururdu...

0|0
    0|0
  • Benim her zaman yaptığım şey

0|0
    2|0
  • ayrılanı bilmemde kurtulan erkek evladımız

0|0
    0|0
  • öküzün kendiisii

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın ararsada ne var de bişi söyler söylemez banane de kapat

0|0
    0|0
  • kaç yasındasınız abim

0|0
    0|0
  • kötü yapmışsın.Hayat paylaşınca güzel.Birbirinizi anlayamıosunuz siz hiç birleşmemişsiniz.

0|0
    0|0
  • doğru bende iplemediğim biri olsa sanane derim

0|0
    0|0
  • sevgiliyken böyle sanane banane gibi sözlerle ayrılıyorsanız evlenince vay halinize nerde o sabır şefkat anlayış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ayrılan tarafın ne önemi var? Bitmiş sonuçta.

0|0
    0|0
    • peki sence anlayış göstermeyerek yanlış bir karar mı verdim ben

• Sevgilin çok matrak insanmış doğrusu.

0|0
    0|0
  • Sorunun içinde cevap "takmayarak".

Çokdan iplememiş seni.

0|0
    0|0
  • ya hakılsında önce bir senden sogudunmu yoksa ölesinelik bir cevap veriğinmi anlamaya calışsaydın sevgilin sonucta .

0|0
    0|0
    • aramız çok çok iyiydi ondan önceki gün. öyle bir cevap beklemiyordum o yüzden ayrıldık kelimesi bir anda çıktı ağzımdan. neden sanane dediğinin sebebini öğrenemedim

• hayır değilim

• tamam ozaman sorun yok

• Sanane demesinin nedeni neymis..morali mi bozuktu yoksa seni takmadigi icin...eger takmiyorsa iliskiniz zaten bitmis

0|0
    0|0
  • konuşma bir süre.

0|0
    0|0
  • Sanane diye cevap mı olur. İyi yapmışsın. Akıl yaşı düşüktü herhalde arkadaşın.

0|0
    0|0
  • çook kötü birşey yaptıgı, umursamadıgı ve ayrılıga bahane aradıgı anlamına gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...