Allah aşkına yorum yapın lütfen

Lise son sınıftayım.. Önceki senelerde pek yakın olmadığım bir arkadaşım var adına ahmet diyelim.. Ahmetle şu sıralar daha bir yakın olmuştuk, sürekli benimle uğraşırdı ve son zamanlarda sigaramızı falan da beraber içer olduk.. Bugün tek başımıza sınıftayken tartışıyorduk ve aynı zamanda da sigara içiyorduk. Tartışırken beni duvara sıkıştırdı ama tatlı sert bir kavgaydı daha doğrusu takılıyoduk.. Sonra çok yaklaştı ben de itekledim bana bu kadar yaklaşma dedim, o da niye dedi ben de gülerek öperim dedim sonra da bir şekilde öpüşmeye başladık.. Kalbinin atışlarını duydum ve aynı zamanda değişik sesler çıkardı yani tutkuyla öptü beni sonra da alnımdan öptü.. Arkadaş ortamında yakında sevgilisi olacağını syledi bir arkadaşın sorusu üzerine.. Ben de bozuldum üzerime alınmadım sonra mesajlaştık bugün bahsettiği kişinin ben olduğumu söyledi. Yüzyüze konuşalım sonuca bağlayalım dedi rüyada gibiyim.. ne olur sizce?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili olacak gibisiniz, hayırlısı... Gidişat o yani... Bir de fazla rahat ve sulu bir tip gibi... O hareket olmasa senin açından daha net olurdu ama hayırlısı bakalım.

cut.

0|0
    1|3
    • Bi adam gibi yorum yapan sen oldun Allah razı olsun

Erkekler Ne Diyor 5

• Anası babası gönderir okula kızı ne haltlar yer. Üstelik birde son sınıfsın. 2 ay sonra Üniversite sınavı var. Sorsan annesi okulda ders çalışıyor benim kızım der. Kendini düşünmüyorsun madem aileni düşün !

0|1
    0|0
  • liseli vardıya ah o liseli kısacık etekli dar elbiseli. öpüşürdük arzu işe şehvet ile gerdanı benzerdi beyaz güle şaka maka hoşlanıyosan takıl hayatı yaşa lise yılları önemlidir

0|0
    0|1
  • Başlangıç zaten hayırsızca günahla bir ilişkiye başlayacaksınız hadi hayırlsı

0|0
    0|0
  • Siz kendinizi aşmışsınız ya . :)

0|0
    0|1
  • vahşi liseliler ahahah :d

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Oww cok vahsi. Degisik sesler falan cidden rüya olmasim o ya da kabus?

Konus sonuca bagla bacim yalniz biraz tuhaf baslamis sizinki sigara kokan agizlarla duvarida isin icine katarak öpüşmek falan. :D Fazla yaklasma öperim diyen filmlerde falan erkek olurdu hep ya o biraz tuhaf olmus.

0|0
    0|1
  • Bu yaşta bu kadar özel şeyleri yaşamasan daha iyi, her şeyi şimdiden tüketirsen ileride bu tatlı heyecanları çok ararsın diye düşünüyorum. Onun dışında mutluluklar dilerim.

0|2
    0|0
  • bız nıye vahsı opusmuyoruz acaba ?

0|0
    0|1
Yükleniyor...