Mutlu olmadığını söyledi moralimi çok bozdu. Bu böyle nasıl devam edecek?

Arkadaşlar sevgilimle 2 haftalık bi ilişkimiz var son günlerde çok kavga etmiştik bugün bi soğuk davrandığını hissettim sordum ama öyle bişey yok dedi ama bu kez mutlu olp-olmadığını sorduğumda bana mutlu olmadığını yolunda gtmeyen bişeyler olduğunu söyledi ben de dersanedeydim falan cıktım gittim tabi onla konuştuklarımız mesajla. söyledim ona da moralimin bozuldğunu derse falan grmediğimi kızdı falan ama şuan mslaşmıyoruz yardımınıza ihtiyacım var bu böyle nasıl devam edecek seviyorumm?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bi sorunu daha görmüştüm senin. Benzer durumdayız aslında ve bizimki bitti dün akşam. Sen seviyorum derken bu kadar kısa zamanda bu kadar çok sorun olmasının, bu şekilde davranmasının tek bir açıklaması var kızın gel-gitleri var. Kız sana karşı olan duygularından emin olamıyor. Haliyle gel-gitler esnasında bocalarken de kavgalar çıkıyor. Alttan alırsan, sabırla beklersen, eksiklerin ne anlamaya çalışıp tamamlarsan düzelebilir. Yok bi yerde sende tutamayıp patlak verirsen zaten pamuk ipliğinde giden bişey, biter.

0|0
    0|0
    • ben de sana katılıyorum gel-gitleri olduğu konusunda . dediğin gibi yapıcam zaten diğer türlü mutlu olmak zor

Kızlar Ne Diyor 5

• karşına alıp konuşmalısın sana karşı duygularından emin değil sanırım.

0|0
    0|0
  • o zaman sizde sorunlariniz ne onlarini cozun ortaya koyub

0|0
    0|0
  • sorunları ortaya çıkarıp çözmeye çalışın birlikte tartışmadan güzel bir gün geçirin ve konuşup dertleşin

0|0
    0|0
  • Açık açık konuşun.

0|0
    0|0
    • konuşabilirsem tekrar bugün yarın yemeğe gitcektik zaten onu kesinleştiricem biraz yüzyüze olmak lazım

• al karşına neden mutsuzmuş konuş çözümü olan bir şeyse anlaşırsınz olmazsa ayrılırsınız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevmiyor olsan zaten bu soruyu sormazdın.Ayrıca bence fazla kasma artık, sonu gelmiş gibi bazı şeylerin.

0|0
    0|0
    • daha başındaydık be usta :(

• eyvallah usta. kavuşsan da kavuşmasan da sıkntı tek bunu biliyorum:)

• Ortada bi sorun varsa çözmeniz lazım al karsına sor

0|0
    0|1
Yükleniyor...