Ani hareket yapmam yasak , spor önerir misiniz ?

ani hareketler yasak.ani tansiyon düşmesinden bayılıyorum.

ve zayıflamam lazım.ne gibi spor yapabilirim ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruna burada cevap araman saçma olur veya burada söylenen bişeyi dikkate almanda sağlığın için zararlı olabilir bunun için bir diyetisyen ile görüşmeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bilardo.

0|0
    1|0
  • sırt üstü yatarak yapılan bir çok egzersiz hareketleri bunları deneyebilirsin. Tansiyonun çabuk düşüyorsa hareketleri ağır bir tempoda uygula ve kendini yormadan bu hareketleri yapmaya dikkat et. Ayrıca hafif olmak kaydı ile bir diyet programı uygula ya da uzman bir hekim ya da diyetisyenden yardım al. Tansiyonun açısından uygun olmayan diyetlere sakın uyma. Sırtüstü yatarak yapılan egzersizleri arama yaparak rahat bulabilirsin.

1|0
    0|0
  • neden ? bir sebebi var elbette ama sakatlanan bölge neresi ?

0|0
    0|0
    • ani tansiyon düşmesi oluyor fazla yormamam lazım kendimi ve şu aralar kulağımdan dolayı baş dönmem var.neyse nasıl spor yapıcam ben ?

• Yapılmasıyla kontrol olması lazım .. ve ona göre doctor tavsiyesiyle alınan uygun ilaçlar sorunun tamamen kaldırılmasına yardımcı olur . onunda sebebleri belirli zaten sağlıklı beslenmemek gıda açısından zengin besinleri tüketmemek v.s

Sorunuzada cevap olarakta versek yaşadığınız bu durumunuza karşı spor yapmayi önermiyorum şikayetinizi dahada artıra bilir ve Allah korusun sakatlıklara da yol açabilir .. fakat bu sorun gidirlikten sonar gerisi kolay zaten fazla kilonus yok herhangi bir uyğun sporla kafanızdaki sonucu elde edebilirsiniz .

Umarım yardımci olabildim .

• doktor konusunda haklisinda adamı oyalıyorlar bildiğiniz deney yapıyorlar.şu ilacı iç düzelmezse gel.gibisinden...bende bununla yaşamaya alışmaya çalışıyorum ama etrafdan tepki görüyorum çok uyuşuksun kilolusun gibisinden...sayılara bakarsak kilom yok ama bilmiyorum söylenenler takılıyor kafama...

• yoga...kesin çözüm.

0|0
    0|0
  • yapamazsın sakın zorlama kendini diyet yap ve l carnitine kullan

0|0
    0|0
  • doktora git kontrol altında ol gerekirse ilaç kullan sporun hangisi olduğu önemli değil.. yol ortasında bayılırsın asfaltın üzerinde hoş bir leke kalmaz..

0|0
    0|0
  • kalecilik

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• yürüyüş

plates gibi şeyler yapabilrisin

1|0
    0|0
  • karnın açıkınca sekersiz sakız çiğne seni tutar :)

1|0
    0|0
  • Fitness ani hareketler içeren bir spor değil ama pilates'te işini görebilir

0|0
    0|0
  • plates uygun

0|0
    0|0
Yükleniyor...