Böyle bir durumda siz olsanız ne yaparsınız?

bizim sınıfta benim mutluluğumu kıskanan bir kız var ve sınıfın dedikoducu kızlarına hakkımda yalan yanlış şeyler söylemiş. bir saçmalıktır yayılmış bütün sınıfa yavaş yavaş. bir arkadaşım da geldi bana söyledi senin hakkında böyle böyle diyorlar diye ben de öyle olmadığımı beni tanıyan biliyor tanımayan da o kıza inanıyorsa yapcak bişi yok o onların saflığı dedim tanımadan insanlara etiket koyan insanlarla da işim olmaz falan dedim arkadaşım da sessiz kalırsam bu durumu kabullendiğim anlamına geldiğini söyledi ne yapabilirim ki? bir fikri olan? yoksa boşvereyim mi?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gidip o arkamdan dedikodu çıkartan kızın ağzına ederdim.

0|0
    0|0
    • ya zaten olay çıkartmaya yer arıyor ona istediğini verme niyetinde değilim

• olay çıkartmak ayrı bir şey, o lafların altında kalmak farklı ama :)

• gelip yüzüme söylemiyor ki gidip ben mi diyim benim hakkımda böyle böyle demişsin diye aa kiiim der :) yüzüme söylese ben ona söyliceğimi biliyorum ama işte :)

En İyi Kız Görüşü

• off :( her sınıfta var mı bu tipler :( saçlarını eline ver

0|0
    0|0
    • var sanırım da kavgayla bir yere varılamaz bence :)

• evet ama onlar da o kadar sinsi kii ne yapsan boş

• evet aynen ya :/ boş vereyim arkamda takılmaya devam etsin o zaman :/ hayır insanlar görmüyor mu bu kızın bu kadar şey olduğunu diyorum ama arkadaşları da aynı ki.. of bilemiyorum valla ne yapcağımı

Erkekler Ne Diyor 1

• sırasına ketçap sür üstüne otursun:D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• O kizi yol rahatla :D

0|0
    0|0
    • hiç öyle bir tip değilim gerçekten :) onun istediği de o çirkinleşmek ama ben yapmayacağım

• O zaman orali bile olma

• öyle düşünüyorum zaten de arkadaşım öyle diyince birşeyler yapsam mı diye düşündüm ama çirkinleşmeden soğuk savaş gibi

Yükleniyor...