Kız cadının önde gideni nasıl davranmalıyım ?

Yarın sevgilimin kardeşiyle tanışıcam . Ben 21 yaşındayım kız 15 ve abisine aşırı düşkün beğenmediği sevgilileriyle hep uğraşmış ve sonunda da ayırmış ve bugüne kadar beğendiği hiçbir sevgilisi yok . Nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum . İlgili mi olsam , iyi davranıp mesafeyi mi korusam , çok samimi mi davransam bir türlü çözemedim . Benimde kardeşim var sevgilimle çok iyi anlaşıyorlar hatta gece bara falan bile gidiyorlar bana anlatmadıklarını sevgilime anlatıyor . Ben kardeşine nasıl davranayım ?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Sevimli olmaya çalışma yeterli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ön yargılarını yok et baştan,pozitif bir şekilde git tanışmaya,15 yaşında belliki abisine dşkün biri.seninle takışmaya kalkarsa alttan alman gerekicek.

0|0
    0|0
  • 15 yaşındaki kız kocaman abisinin ve bir o kadar kocaman kızları abisinden ayırıyorsa ne o abiden nede o ailenin evlatlarından hayır gelir. söylemesi benden.

0|0
    0|0
    • Abisi ayrılmıyor ki kız artık sevgililerine neler yapıyorsa hepsi kaçıyor , ben açıklarıyla tehdit ettiğini düşünüyorum hatta

• O zaman gerek abisi gerek ailesi kızı bir psikoloğa götürecek eğer laftan anlamıyorsa cezalandırma yoluyla eğitecek öyle şey mi var ya ? Biz küçükken öyle görmedik etmedik bilmiyorum ama zamane gençleri hep böyle bırak abimizin sevgilisini eve bir misafir bir arkadaş geldiğinde pervane olurduk iyi davrancaz diye. :) bence dediklerimi gözden geçir hayır gelmez bu işten. umarım mutlu mesut devam edersiniz.

• Nasılsan öyle ol yapmacık davranırsan daha sonra farklı davranırsan o ufak cadı seni halden hale sokar :D Sıcak kanlıysan zaten kız seni sever güzellik birşey değildir.

0|0
    0|0
  • Tek çözüm açığını bulup tehdit etmek ama oda kalıcı olmaz :) Fena görümce çıktı ha :D

0|0
    0|0
    • Sorma ya :)

• Çare yok çekeceksin. Hem olaya iyi tarafından bak. Diğerlerini kaçırmasaydı seninle olamazdı :)

• Abisinin görmediği yerde saçını çek çimdik at :D

0|0
    0|0
  • Dinsizin hakkindan imansiz gelir cirkef ol :)

0|0
    0|0
  • inan sana ne yapacağını çok ii sölerim ama burada olmaz uyarsa ekle beni özelden yazarım

0|0
    0|0
  • saçını başını yol onun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yapmacık olma gerekirse terliğin arkasıyla şakkk

0|0
    0|0
  • Valla samımı davranırsan senı ıtıcı bulur çok soğuk olursan da ıtıcı bulur dozajı kendın ayarla ama çok yüz verme enazından başlangıç ıçın;bakalım tanı nasıl bırı ne kadar guvenılır dene bıraz onu,iltıfat et arada zıra bu yaştakı kızlar bayılır öyle şeylere saçların çok güzl gözlerıne bayıldım falanı sıkıştır araya ama mesafıye koru derım bol şans ;))

0|0
    0|0
Yükleniyor...