Neden erkeklerin yüzde 99'u yakışıklı da geriye kalan yüzde 1'i benim etrafımda? :)

Hani arada metroda tramvayda şöyle dönüp bakarsınız biri gözünüze çarpar hey maaşşallah allah neler yaratıyo diye ama sonra aklınıza gelir etrafınızdakiler hiçte böyle değildir :D

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• %1 lik kisimdan olup cirkin yasamaktan gayet memnunum :) bu arada cidden %99 hani utopik ulkenin orani merak ettim :D

1|0
    0|0
    • valla bana öyle dendi :D burdaki arkadaşlarda %99 luk kısmından baya da faydalanıyorlar fark ettiysen :D :D

• kader... ( burada dirim dirim diye acikli bir mazi muzigi girer )

• sabah sabah güldürdün beni :D

Erkekler Ne Diyor 14

• murpy kanunları işte ne yaparsın

1|0
    0|0
  • Aşk insanın gözünü kör eder,aynı şey erkekler içinde geçerli,güzel bir kadın her zaman dikkat çekiciyse,yakışıklı erkekte aynı şekilde dikkat çekicidir.

0|0
    0|0
  • mutlu olcaksan bi gün yanında boy gösterebilirim:DDDDDDD

0|0
    0|0
  • isyannnnnnnnnn:DDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Benim çevremde güzel kız varda ne oluyor. Hepsinin evinde fare var... :)

0|0
    0|0
  • inekleri bilirsin sürekli komşu çiftliğin otlarını yemek isterlermiş ,onların gözüne daha hoş görünürmüş. bu amaçla sıksık çiti kırarlarmış. halbuki aynı ot kendi çiftliklerinde de var ama kimse kendi yakınındakinin kıymetini bilmiyor, uzaktakiler nedense daha cazip...

0|0
    0|0
  • sende metro,tramvay etraflarında dolan. zamanla bakmışsın senin etraf değişmiş,sende mutluluğun fevkine varmış olursun.

0|0
    0|0
    • metroda yılda bi tane oluyor onudaa bu cuma gördüm seneye kadar beklemem lazım ^_^ tramvayda çok varmış :D ama evime uzak asdfgh :D:D:D o yüzden tramvay ters :D

• hmm oldu siz kapayın biz sizi ararız .

• hep aynı yalan... uzatalım mı?

• Yazııkk :/

0|0
    0|0
  • har hadın güzeldir sadece bakımsızlık var dır ondan n1 ı sana denk gelıyodur oda en tıpsızı

0|0
    0|0
  • Gözlerinde bozukluk var.s

0|0
    0|0
  • yakışıklılar seni beğenmiyor dememkki :)

0|0
    0|0
  • Güzel değilsin sen o zaman :D

0|0
    0|0
  • sana denk gelmiyorlar demekki şans işi

0|0
    0|0
  • çirkin olabilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çirkin çirkini çeker :((

1|1
    0|0
  • şans meselesi :)

0|0
    0|0
  • Cevremdekiler gayet yakisikli kuzenlerim falan hep derim kuzenlerim gibi karakterli veya yakisikli biri karsima çiksin diye. :)

0|0
    0|0
  • Senin tipindekiler etrafında demekki

0|0
    0|0
  • Deemkki sende çirkinsin :(( Güzelim ve çevremde hep yakışıklı erkekler var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...