Kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz...

***Kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz...

Gerçekten de bu böyledir,

sizin düşünceniz ne yönde ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• evet tamamen doğru.. kadını sanki bir çocuk sever gibi ince şekilde sevceksn ama asla ona çocuk muamelesi yapmıcaksın.. Ben senin çocukluk yapmanı anlıyorum seviyorum ama çocuk olmadıgını da iyi biliyorum der gibi.. ona çocuk hissi uyandırdıgın zaman bittin yani.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link Can Dündar'a katılıyorum..

0|1
    0|0
  • aynen beni çocuk gibi sevecek ama çocuk gibi görmicek

aslında hassas bir konu kadınlar sahiplenılmeyı ve sevilmeyi isterler

neyse ya çıkamadım içinden değişik varlıklarız :)))

0|1
    0|0
  • Genelde erkekler olgun kadın isterler çocuksu bayan seven nadirdir bazen çocukluk yapayım derken olayları birbirine karıştırıp abartıyoruz herşey dozunda olursa daha iyi olur bence

0|1
    0|0
  • bence bizim çocukluk yapmamızada izin vermesinler. bazı hemcinslerim o kadar abartıyor ki, ağızlarına kürekle şaplatasım geliyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesınlıkle balı yalatacasin yedirirsen vay haylıne.

0|1
    0|0
  • çocukmuda izin verelim... :) :) :) kadın gibi kadınsa saten nerde ne zaman ne moda gireceğini o kendisi bilir... En iyisini bilen yine kendisidir...

0|1
    0|0
  • Çok saçma geldi nedense fakat her kadının içinde çocuk vardır arada o çocuğu da sevindirmek lazım bence

0|1
    0|0
  • Cocukluk yeri geldiginde her insan üzerinde güzel durur..Tabi bu onu cocuk olarak görmek anlamına gelmez..

0|1
    0|0
  • Kadını anlamak öncelik olmalıdır kadın erkek için özel bir hediyedir

0|1
    0|0
  • Katılmak yönünde...

0|1
    0|0
Yükleniyor...