Kosu bandı alabıleceğım site

ben kosu bandı almak ıstyrum ama kredı kartı olmaması nedenyle kapıda odemelı sıte var mı arkadslar kapıda odemelı alan oldu mu

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım bende bulamadım tek çare kredi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• koşu bandından uzak durmanı tavsiye ederim.koşu bandı diz ve bele aynı zamanda bacaklara oldukça ciddi yük bindirdiği için kısa süre sonra koşu bandından soğursun ve evin bir köşesinde öylece durur.onun yerine eliptik bisiklet alırsın daha az efor sarfeder daha çok kalori yakarsın.ve vücudundaki daha fazla kas grubu çalışıcak belk basen mide ericek.tercih senin...

1|0
    0|0
  • bankanın internet sitesine giriyorsun ve o siteden kendine bir sanal kredi kartı oluşturuyorsun.. bu sanal kredi kartından ilgili işleme ait ödeme tutarını girerek ödemeyi sağlıyorsun.. böylece ödediğin miktarın fazlasının çekilmesine izin vermiyorsun.. hadi kolay gelsin..

0|0
    0|0
    • sanal kredi mi :( nasıl olcak.

• kredi kartları sekmesinin altında sanal kredi kartı diye bir sekme oluyor genelde.. normal kredi kartının limitinden istediğin kadarını bu sanal kredi kartına aktarıyorsun site sen aktardığından daha fazlasını çekemiyor..

• Direk AVM'den al.

0|0
    0|0
  • sahibinden.com da binbir çeşit var çok uygun fiyata ikinci elleri var ama çok aşırı elektrik yakıyor

1|0
    0|0
  • Milleti zengin etmeyin ya neden alıyorsun çok mu kilolusun ?

1|0
    0|0
  • birşey söylemek istiyorum sorunla alakası yok ama bence koşu bandı yerine eliptik alsan daha faydasını görursun. hem calıstırdıgı bolge acısından kosu bandından ıyı . ve yaralanma riski düşük bir alet .bence en ideali eliptik .

0|0
    0|0
  • madem nakit alacaksın elindeki nakiti birisine ver o kredi kartına yatırsın sende onun kredi kartıyla alabilrsin.Hem o kişinin borcu ertelenmiş olur hem senin işin görüşmüş ;)

0|0
    0|0
  • GittiGidiyor Adlı Siteden Kredi Kartına 12 Ay Taksitle Almıştım..

Yanılmıyorsam Kapıda Ödemeli Site Şu Siteydi.. link

0|0
    0|0
  • Hepsiburada.com da sanırım var...Kapıda ödeme vardı sanırım

0|0
    0|0
  • Farelerin kullandığı çark dan al bir tane elektrik den tasarruf edersin :inek gibi koşarsın :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gittigidiyor belki yapıyordur

0|0
    0|0
  • gorerek almak daha ıyı degılmı ? bız evkurdan aldık cokta kullanıslı ama boyut olarak buyuk her yere sıgmıyor gozunle secerek al

0|0
    0|0
  • hepsiburada.com çok iyi tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • baktım ama kapıda odemelı deıl

• Fiyatı 500 tlden fazla olunca kapıda ödeme var diye biliyorum bir daha bak canım

Yükleniyor...