Arkadaşlar seçim yapmak zorundasınız hangisini seçersiniz?

bir adada yalnız kaldınız 1 ay.1 ayın sonunda 2 tane sandal yaklaşıyor.bir bakıyorsunuz birinde ajdar var teknenin içi muz dolu.başka bir teknede de azis var.yanında da şu erkekler.ajdarın kayığına binerseniz size saatlerce eşsiz parçalarını o nadide sesiyle seslendirecek.azisi tercih ederseniz de yanınızda bu klipteki erkekler olacak .

seçiminiz?

link

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• nası bir hayal dünyan var senin ya... :) sandallar gelmeden ayağıma taş bağlar suya dalarım...

1|0
    0|0
    • :DDD seçmek zorundasoın azis mi ajdar mı?

• amauauauauauaua :DDD peki ajdar yol boyunca elinde muzlarla şarkı söylicek ona nasıl dayanırsın?

• Yok abi azistn iyidir ya :)

Erkekler Ne Diyor 7

• zorla ajdarı tercih ettiriyon hea. ajdarın teknesine biner, onu denize atardım.muzlarıda atardım. eminim. son kararım :)))

1|0
    0|0
  • Böyle soruya nalet olsun :/

0|0
    0|0
    • neden? azisi izledin mi? nalet değil lanet :D

• Yani. Diğeri çok iğrenç. :(

• ajdarı seç o zmaan :DDD

• Videodaki daha iğrenç :( Ajdar ı seçerdim onu döverdim evcilleştirirdim yani kurtulurdum :)

1|0
    0|0
    • ahahhahahahah :DDD ay kırıldım buna :DDDDD demek ajdarı evcilleştirirdin .DDDD

• Videodakiler hiç iflah olmaz , umutsuz vaka onlar. Ajdar yine iyi

• :DDD

• bu ne ya. iki ucu gaydalı değnek. ben tek başımayken adamda daha mutluydum. olmadı ajdar ı seçerim. tıkarım ağzına muzu yesin dursun. :)

0|0
    0|0
  • yalnız adada kalıp ölümü beklerim :D

0|0
    0|0
  • yüzerek dönerdim adadan :D

0|0
    0|0
    • yüzmek yok :D seçim yapmak zorundasın :D klibi izledin mi

• ahaahahaha :DDDD ilahi yaaa :DDDD ajdarla yolculuk bence eğlenceli olurdu :DD

• aynen.. ;)

• 1 ay sonunda eğer mutluysam kalmaya devam ederim. Teknoloji, dert tasa yok ne güzel. Ama yok bunaldıysam ve sadece o iki sandal gelecekse Ajdar'ı Azis'in sandalına atar ben tek başıma giderim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mümkünse Ajdar olsun. :)

1|0
    0|0
    • muahahaah :DDD klibi izledin mi :DDD ama ajdarın sesine nasıl katlancaksın?

• İyi bir seçim olmasada mecburiyet :P :)

• hahaha hiç güleceğim yoktu al birini vur ötekine adada kalmayı tercih ediyorum :)

1|1
    0|0
  • Tabi ki denize atlayıp hunharca boğulmayı tercih ederim

0|1
    0|0
    • yapma yaaa :DDD klibi izledin mi :DDD

Yükleniyor...