Mario Balotelli ve Thierry Henry´nin Galatasaray Hakkında Yaptığı Açıklamalar İçin Ne Düşünüyorsunuz?

Balotelli Sneijder Juventus´a golü atınca o da çılgınlar gibi sevinmiş bir İtalyan olmasına rağmen ve Mancini´den övgüyle bahsetmiş Henry ise yaptığı açıklamada "Galatasaray´ın Juventusu Şampiyonlar Liginde saf dışı bırakması kimileri için sürpriz olabilir ama bence değil sonuçta Drogba´nın pası verip Sneijder´in golü attığı bir takımdan bahsediyoruz"Demiş bende bu söz herşeyi açıklıyor artık Galatasarayın dünyada ne kadar popüler bir takım olduğu ortada inşallah önümüzdeki yıl Balotelli´yi kadromuza katarız siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• gecen sene balotelli real madride istanbulda Galatasarayımın zor anlar yaşattığı maçta attığı tweet hala aklımda c.ronaldo sol bek oynamıştı henry zaten eleman Galatasaraydan çok çekti ççooookkkkkk :D ya o bu değilde fener bank asyaya düşse belki orda kupa alabilirler renktaş ne diyon süper lig onlara fazla zor geliyor ahahhaha :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu oyuncular böyle düşünüyorsa bir gün teklif yaparsak bize sıcak bakabilecek oyunculardır diye düşünüyorum söz her şeyi açıklar zaten yabancı oyuncular dahil bizim ligimizin oyuncuları Drogba'lı ve Sneijder'li bir takım hakkında yorum yapacaksa en az 5 kere düşünüp yorum yapmalılar gerçi beyinleri yetmez ama neyse

0|1
    0|0
  • Balotelli'nin neden sevindiği aşikar <3

Galatasaray'ın ne derece büyük olduğunu zaten biliyoruz bu isimlerden duymak gurumuzu okşadı ..

0|4
    0|1
  • galatasaray adından söz ettiren klas bir takım artık doğal geliyor nede olsa avrupa takımıyız

0|2
    0|3
  • Balotelli en sevdiğim futbolculardan biri, daha çok sevmeye başladım :)

0|1
    0|1
  • Balotelli bir hainmiş sonuçta ne kadar Manciniyi sevsede kendi ülkesinin takımı gol yiyince sevinmesi bence hoş değil Hnery ise harika konuşmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Drogba da sneijder de gelmez demişler geldi balotelli de gelebilir..İnşallah daha başarılı bir Galatasaray izleyecez..

0|2
    0|1
  • bazılarıda cekemiyo siz gidin yargıtayla ugrasın

0|2
    0|1
  • o haberi ben okumuştum senin yanlışın var

balotelli galatasaraydan bahsetmiyor bile juventus ve mancini den bahsediyor

galatasarayın ismini bile hatırlamıyor eski hocamın takımı diyor juventusun yenilmesine üzülmedim diyor.

bence rutubetten nem kapmışsın:)))

0|0
    0|0
    • Juventus kime yenildi adam Sneijder gol attığında sevindim diyor Sneijder Galatasarayda oynamıyormu?Bu kadar çekememezlik olmazki Henrynin sözleridemi yalan?

• Messi de gelebilir bir teklif yapn bencee :)))))

0|1
    0|1
    • Siz şimdiden Zenkeye falan teklif yapmaya başlayın PTT 1. lig tecrübesi iyi olan bir oyuncu işinize yarar:)

• Kolpacılık yapmışlar bence.

0|1
    0|0
  • Balotelli kimmiş

Henry la thierry HENRY...

0|0
    0|0
  • siz balotellininkini bile alamazsınız

0|3
    2|7
    • Siz alırsınız ama

• Sneijder 28 yaşında ? Muslera 28 yaşında ?

• küçük olanları yazmış sefil balotelli kaç yaşında dünya kupasından sonra görün adamı chelsea manu ya gider siz kimsiniz

Yükleniyor...