Kadınlar aslında ne diyor ?

Geçenlerde bir yazı okudum ve bunu internette de araştırdım. Bence doğruluk payı var sizce de var mı merak ettim :)

Kadınların size verdikleri cevap tam olarak söylediği anlama gelmiyor. Kadınlar ne diyor,ne demek istiyor bunu sizinle paylaşmak istedim. Yani bir kadın;

evet derse; hayır

hayır derse ;evet

üşüyorum derse;erkeğin üstüne bir şey al,taksiye binelim,zaten geldik az kaldı demesini değil,onun sarılmasını istediğini

erkek: bu haftasonu bir yere gidelim mi muhabbet olur arkadaşlar falan da gelir?

kadın: valla bilmem, güzel olur herhalde, nasıl istersen..

meali: ulan amma salak adamsın seni yanımda istemiyorum sen hala muhabbette çüktesin!

erkek: eee.. dersler nasıl gidiyo?

kadın: zor yaa işte şimdide matematik var, hadi ben kaçtım geç kalmayayım..

meali: matematik kadar bayıyosun içimi hayvan!.. derslermiş hıh!

Kadın: çok içme başına bir şey gelmesinden korkuyorum

meali: çok içip sarhoş olursan başka kızlara yavşarsın ben de kafanı kırarım

Kadın: Seni seviyorum

Meali: beni sevdiğini söyemeni istiyorum

gibi anlamlara denk geldikleri yazıyor internet ve gazetede... Siz bunlara katılıyor musunuz :) ?

.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• en son yazan yani bir şuna katılıyorum .o da sadece kadınlara özgü bir şey değilki,her insan sevdiği insanın da kendisini sevmesini ister yani,

Kadın: Seni seviyorum

Meali: beni sevdiğini söyemeni istiyorum

0|0
    0|0
  • bu teorıye göre aman YA RABBIM.. ben ne dıyosam o cevırmeden konusuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• onlar bile ne dediğini bilmiyor ben hiç uğraşmam ne demek istediklerini anlamaya. arkadaş bir şey söylüyor sonrada sen beni anlamıyorsun ulan ben müneccimle ilişkiy mi giriyorum geceleri müneccim mi şey etti beni nerden anlayayım açık açık söylemezsen en iyisi biziz kardeş evet se evet hayırsa hayırdır özümüz sözümüz bir kaypaklık zor zanaat ;)

0|0
    0|0
    • Hahaha :D aynen usta. erkekler ne demek istiyor kısmında da abartısız şöyle yazıyor:

Evet : evet

Hayır: hayır

...

ne diyorsak o, başka anlama çekmek falan yok :D

• çıldırmış olmalısın :o en fazla 2. gün katil olursun :d

• iyi sonra gelip şikayet edersen karışmam bu soruyu da belge olarak önüne koyarım hıhh! :p

Yükleniyor...