Erkeklerde sıradan olana karşı bir ilgimi var ?

Okulda çok farkedilen biri değilimdir . Çevremdekiler hep güzel olduğumu söyler ama hiç çıkma teklifi almadığım için ben tam tersini düşünüyorum . Bizim okulda bir çocuk var hani şu herşeye sahip olan yakışıklı ukala herkesin korktuğu bilindik her okulda olan tipten . Okuldaki kızlara hiç ilgi göstermiyordu ama fizik projesi için eşleştiğimizden beri bana karşı çok değişik her sabah günaydın mesajı atıyor hep gelip konuşuyor arada dışarı çıkartıyor amacını anlamıyorum ben kimsenin farketmediği sıradan çirkin bir kızım ne istiyor benden ? ya da erkeklerde sıradanlara karşı bir ilgimi var ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Benim masadan olanlara karşı daha cok ilgim var.

Tamam.

Gidiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İç yüzünü görüp kapılıyor olabilir. Dış görünüş her şey değildir.

0|1
    0|0
  • Sıradan insanlardan kimse hoşlanmaz, birinin sana ilgi duyması için bir özelliğin olması gerekiyor, fakat bu canını sıkmasın; senin özellik olarak görmediğin bir takım şeyler başkaları için iyi bir özellik olabilir..

0|0
    0|0
    • Sesim var bir tek ama müzikle de çok ilgili biri değil ki

• Belki de senden hoşlanmıştır yani her ne kadar zengin ukala artist olsan da birisini seversen ona karşı davranışların daha farklı olur ve ilgi gösterirsin.

0|0
    0|0
  • ahahaha sen zaten sevgilisi gibi olmuşsun daha neyi soruyosun bana güzel gelen arkadaşlarıma güzel gelmez güzellik göreceli bir kavramdır bide kendine çirkin diyen kız güzel oluyo genelde :D:D

0|0
    0|0
  • bi kızada ilgi göstermiyolardı lisede ben sevabına yanaştım konuştum arkadası oldum yanlış anlamaya kalktı hemen bıraktım :D

0|0
    0|0
    • Sevabına :D :D :D Benim arkadaşlarım var ama zaten

• Digerlerinden farkli oldugunu düsünmüstür..

0|0
    0|0
  • yanlış anlamada senin bahsettiğin kızlarla 2 muhabbet ediyosun kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor .çapından büyük tripler atıyor .anlıcağın öyle kızlardan ne arkadaş olur nede sevgili

0|0
    0|0
    • Onlar aslında sıradan olduğu halde kendine dev aynasından bakan kızlar

• hayır anlatamadım sanırım .güzel olmayan yanlız. kendini toplumdan soyutlayan kızlar için diyorum.bunu çok kere yaşadım.arkadaşça yaklaşsan bile benden hoşlanıyormu bana asılıyormu gibi gibi kendinide katabilirsin bunların içine

• Ben toplumdan soyut yaşamıyorum ki gayette sosyal bir insanım müzik grubum bile var sen benim sıradanlıktan kastımı yanlış anladın bence

Kızlar Ne Diyor 1

• belkide gerçekten hoşlanmışdır senden.olamazmı

0|0
    0|0
    • Neden benden hoşlansın ki onu bir türlü anlayamıyorum . Ona iyi bile davranmıyordum üstelik

• zaten hemen kendini kaptırma ama kendini kasmada olacağı varsa olur ha arkadaş kalıcaksanızda bırak öyle olsun.yani zamana bırak kafaya takma bu kadar.İnşallah her şey gönlünce olur :)

• Sağol canım , inşallah :)

Yükleniyor...