Yolda merhabalaştığın kızla nasıl iletişim kurarsınız?

sadece yolda gordugunde durmadan merhabalastıgın kızla nasıl ıletısım kurarsınız ÖRN : merhaba saat kac gıbı vs mı nasıl yardım lutfen ARKADASLAR

Güncellemeler:
sadece yolda gordugunde durmadan merhabalastıgın kızla nasıl ıletısım kurarsınız ÖRN : merhaba saat kac gıbı vs mı nasıl yardım lutfen ARKADASLAR
Güncelleme: sadece yolda gordugunde durmadan merhabalastıgın kızla nasıl ıletısım kurarsınız ÖRN : merhaba saat kac gıbı vs mı nasıl yardım lutfen ARKADASLAR
sadece yolda gordugunde durmadan merhabalastıgın kızla nasıl ıletısım kurarsınız ÖRN : merhaba saat kac gıbı vs mı nasıl yardım lutfen ARKADASLAR (ORTAK ARKADAS YOK )

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ortak arkadasınız felan yok muonu felan bahane etsenizz

0|1
    0|0
    • malesef yok unı ıcın geldım buraya 5 aydır fılan buradayım ıs te calısıorum yolda goruyorum ıste calısırken gormustum oyle erhabalasıcak kadar yolda tanıyorum facesını buldum ama gercekte tanısmadan eklemek ıstemıorum aramızda 4 yas var ama ben mnyonum kutarıyorum nasl olucak :)

• benım ondan hoslandıgımı anlıyordur dıye dusunuyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• sey annem yemeğe çeğıryo anneni al gel :) diyebilirsin

0|0
    0|0
  • okula felan gidiyorsa meraba 1 dak dersin öncelikle, nerde okuyorsun ya da çalışıyorsun sor konuşma başlar bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Biraz daha yaratıcı olabilirsin. Mesela;

Merhaba sizinle tanışmak için bahane aradım ama bulamadım bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

Denilebilir en azından standartı aşmış olursun. Tabi bunu söylerken tebessüm etmen lazım.

0|0
    0|0
  • git direk hergun merhabalasiyorsun madem bir gun merava dedikten sonra direk yavşa

0|0
    0|0
  • kasmaya gerek yok, ismini sor aga, sonuçta taciz etmiyorsun asılmıyorsunn :)

0|0
    0|0
  • Bi kere versene de gerisi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...