Selçuk İnan mı Xavi mi daha iyi mevkileri aynı sanırsam yanlış ise düzeltin?

selçuk inan daha iyi selçuğu al barcelonaya koy oynar bu benim görüşüm

0|0
5|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Belki Selçuk´u Barçaya koysan Xavi´yi aratmaz ama Avrupada bu kıyaslamayı yapsak %90 Xavi cevabı gelir Selçuk´un en büyük dejavantajı kendisininde belirttiği gibi Galatasaray´a çok geç transfer olması eğer 2-3 sene önce erken Galatasaray´a gelseydi Arda Turan gibi o da Avrupada büyük başarılara imza atabilirdi hatta Arda´dan daha üst seviyede bile olabilirdi

1|0
    1|1
  • Xavi tabi ki.

0|0
    0|0
  • :) güzel espiri kabul etmek lazım ;)

0|2
    0|0
  • bu kızlar futbolu çözmüş. Yalnız Xavi nin selcul kadar defansif güçü yok. O kadar iyi pas yapabilen oyuncunun yanıda selçuk oynar. Çünkü Ajantinde Messi neye iş yapamıyor?

0|0
    0|0
  • Beni de al koy real madrid'e oynarım,ama çiftetelli oynarım ^_^

0|2
    0|0
  • Selçuk çok da iyi oyuncu değil.abartıyolar geç düşünüp geç oynayan biri. ofansif olarak da bir katkısı yok defanstan topu alıp tekrar defansa verip kendini verimli gösteren bir oyuncu.ama ayaklarına hakim.bide korner kullanmayı öğrenebilse daha güzel olucak.

0|0
    0|0
  • galatasaraylı oyuncularla dalga geçme:)))

0|2
    0|0
  • Selçuk yetenekli bir oyuncu elbetteki ama şöyle söylemek isterim,Selçuk İnan' a Türkiyenin Xavi'si derler ama Xavi'ye İspanyanın Selçuk'u değil :)

0|0
    0|0
  • Xavi dünya yıldızı Xelçuk bölgesel yıldız. Bizim için Xelçuk en iyisi olabilir. Ama dünya daha ismini bile bilmiyor.

0|0
    0|0
  • Selçuk inan kelitesini her takımda gösterir.

0|0
    1|0
  • selçuk çok yetenekli bir futbolcu, xavi gibi çocukluktan barcelona içinden yetişseydi xavi'den çok daha iyi olurdu. şuan karşılaştırırsak xavi daha iyi tabii ki.

0|0
    0|2
  • tabiki xavi daha iyi ama selçuktua türkiye de o bölgesinin en iyisi selçuk şuan 22 falan olsaydı gider xavinin yerine oynardı

0|1
    0|2
  • xavi biraz daha iyi oda bir tık yani fazlada değil

0|0
    0|0
  • Xavi'nin götünün gılıyık.

0|0
    0|0
  • selçuk çok beğendiğim ve çok ta iyi bir futbolcu ama bir xavi değil.

0|0
    0|0
  • bence ikiside değil selçuk şahin en iyisi

0|0
    1|0
  • küfür mü ediyosun :)) tabiyki Xavi yani selçuk bence devamlılık yönünden hiç iyi değil bide çok yavaş tarzları benziyo ama selçuk xavinin bikaç kat yavaşı

0|0
    0|0
  • xavi bir gömlek daha üstün bence...

0|0
    0|0
  • sotuyu gördüm ve sadece güldüm :) xavi ve selçuk :)

0|0
    0|0
  • Yakinda sabri messiden daha iyi derseniz şaşırmam

0|1
    0|1
  • Selçuğun keskin bakışı yeter Aslanım :)

0|0
    0|1
  • abi kızlar futbol ızlemesın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle çok aptal bir kıyaslama olmuş tebrik ederim

Selçuk'un daha Avrupa tecrübesi bile yok ki öyle bir Galatasaraylı ki Avrupa hayallerinden vazgeçip futbolu Galatasaray'da bırakacağını söylüyor üstüne üstlük sen gelmiş Xavi gibi dünya'nın en iyi orta sahalarından biriyle kıyaslıyorsun onları kıyaslamak İspanya ve TR Ligi'ni kıyaslamak gibi bir şey büyük ihtimal Fenerbahçelisin zaten hadi uza

0|0
    0|0
  • selçuk inanıyla xaviyi karşılaştırmak çok saçma xavi dünya yıldızı ya

0|0
    0|0
  • o kişi kim ki

0|0
    0|0
  • xavi kim yaa. ama Selçuk çook datlu onun kıvır kıvır saçlarını ben <3

2|0
    1|2
    • bu nasıl bir hayranlık yakışıklılık konusunda emre altuğa b,n basar o ayrı :))) <3

Yükleniyor...