Çevrenizdeki insanların önceden öleceğini bilseydiniz ne yapardınız?

Çevrenizdeki insanların ne zaman öleceğini bilseniz ne yapardınız?

0|0
24|15

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman ölümü düşünerek yaşıyorum ve o yüzden çevremdekilere çok değer veriyorum, kimseyi kırmamaya özen gösteriyorum. Bugün konuştuğumuz kişiyle yarın vedalaşmadan ayrılabiliriz. Bu yüzden pişman olmamak adına böyle davranıyorum. Ölüm zamanını önceden bilmek kötü olurdu, ama böyle bir durumda o kişiyle daha çok vakit geçirirdim. Hiçbir şeyi ertelemezdim.

4|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 23

• Ruh sağlığında duvarlarla konuşuyor olurdum öyle bir yeteneğim olsaydı kullanması fazla uzun sürmezdi yani...

1|0
    0|0
  • ölümün malesef başı sonu yok birgün hepimiz belki 1 sn sonra belki 5 saat sonra gözlerimizi ebedi yolculuğa kapatıcaz...bize birilerinin son nefesi çare olmamalı sevdiklerinizin değerini bilin aldığınız nefesin değerini bilin sağlığınızın değerini bilin her çıktığınız ortamdan hellaşeerek ayrılın..ve neolur bu dünyadaki güzelliklerin dewamı için ahiret güzelliğinizede birşeyler katın ...nefisinizle başbaşa kalarak şeytana uymalayaım namaz...

1|0
    1|1
  • Çevremdeki arkadaşlarımı yakınlarımı akrabalarımı ben cok kaybettim.ondan sonra aslında hayatın ne kadar acımasız oldugunu anladım.Geç yaslı farketmiyor.Kalp kırmanın ne kadar bos oldugunu anladım ve insanlar bana değer vermese bile etrafımdakilere değer veriyorum kalp kırmamaya calısıyorm, kalp kırılmanın ne demek oldugunu biliyorum aynı acıyı baskaları çeksin istemiyorum.üzmekten cekiniyorum insanları.Sevdiklerinizin kıymetini bilin.Değer verin onlara.

1|0
    0|0
  • hiç bişey yapmazdım çünkü zaten öleceklerini biliyorum.

0|0
    0|1
  • Hafızamı kaybetmenin yollarını arardım.

1|0
    0|0
  • Cevrem degil herkez olucek. Olmegi onemsemiyorum. Ona gorede insanlara farkli davranmam. Herkez esitir. Birsey olucak diye ayricalik tanimam. Neysem oyum

0|0
    0|0
  • üzülürüm :(

1|0
    0|0
  • Allah ölümü verdiyse sabrınıda verir ya.

Ama tabi ben sevdiklerimi herkes gibi kaybetmek istemem çok kötü bir duygu ben sanıyorum ki öyle bir şey bilmek istemezdm ya.yok yok gerçekten kötü istemezdm ben :D

0|0
    0|0
  • Bunalıma girerim.

0|0
    0|1
  • ölümü kabulleneli ve bır gerçek olduğunu anlayalı yıllar oldu.hıçbırşey yapmazdım.nasıl yaklaşmam gerekıyosa yıne oyle yaklaşırdım.nasılsa hepımız gıdeceği yer orası.

0|0
    0|0
  • Zaten bilmiyor muyuz :) Ama değer bilmek yok işte..İşten güçten zaman ayırmıyorsun gereksiz küslükler tartısmalar vs.. derken ömür geçiyor iş ölüme gelince pişman oluyorsun sonra.

1|0
    1|0
  • intihar ederdim.

0|0
    1|0
  • onlardan önce bem ölürdüm :(

0|0
    0|0
  • Yapabileceğim bir şey olmazdı.. Ancak ölümlerini aklımdan çıkarmamak, onların kıymetini daha çok bilmeme neden olurdu.

0|0
    0|0
  • Allah korusun! :(

1|0
    1|1
  • Başıma gelmişti ve sonuç hiçbirşey ölümü engelleyemezsin

0|0
    0|0
  • Babamdan önce öleceğimi bilmek beni mutlu eder ..

0|0
    0|0
  • kimeye söylemezdim :P

0|0
    0|1
  • onunla ilgili olan iyi ya da kötü düşüncelerimin hepsinin anlatırdım.

0|0
    0|1
  • Önce kendimi öldürürdüm

0|0
    0|0
  • Onlar ölmeden kendi yaşamıma son verirdim sevdiğim insanın ölümüne dayanamam

0|0
    0|0
  • Helvalarını yedirirdim :D

0|0
    0|1
  • Ağlardım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• ben biliyorum ve çok üzülüyorum hepsi teker teker ölecek.. sen ölmeyeceklerinii sanıyorsun?

0|0
    1|0
  • ocak başında mangal keyfi yapardık misler gibi yanına turşu, acı biber, yayık ayran, güzelde et oy oy oy..

0|0
    0|0
  • hiç bişey helalleşirim caktırmadan öleceği varsa ölecekitir yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • zaten biliyoruz ortalama en fazla 65 sene sonra şu hayatta tanıdığımız kimse burada olmayacak biz de dahil.

1|0
    0|0
  • ölmelerine 1 gün kala zorla hayat sigortası yaptırırdım

0|0
    0|0
  • Ölmeden önce mirasından pay kapardım anasını satayım, napıcam abi ya :D

0|0
    0|0
  • ellerimi göge açar el-fatiha okurum :) tabiki değil bu sonraki iş. bir kaza vb sebeplerden ötürü ölecekse yanından ayrılmam onu korur kurtarmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • canım çok sıkılırdı galiba kalpten önce ben giderdim

0|0
    0|1
  • Öyle bir özelliğim olsaydı akıl hastası olurdum herhalde. :)

0|0
    0|0
  • daha hizli olmelerine yardim ederdim :D

0|0
    0|0
  • ajdar acardım son sen muzık :D

0|0
    0|0
  • Elimden geldiğince mutlu etmeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • Helvasını Hazırlatırdım :)

0|0
    0|0
  • çok kötü olurdum .psikolojim bozulurdu herhalde

0|0
    0|0
  • Öleceği zaman yanına giderim masa sandalya atar çekirdeğimi çitlerim .

0|0
    0|0
Yükleniyor...