Sizce Galatasaray......

Sizce galatasarayın durumu nedir transferleri nasıl taktik değiştirmelerine gerek var mı:) şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkça söylemek gerekirse devre arasında yapılan transferler Alex Telles dışında beni tatmin etmedi daha büyük yıldızlar bekliyordum ama büyük transfere yönelemiyoruz çünkü alırsak bile Şampiyonlar liginde oynatamayacağız bu yüzden yönetime hak veriyorum.Galatasarayın esas sıkıntısı çok net pozisyonlara girmemize rağmen gol atamıyoruz buna çözüm bulmamız lazım zannedersem önümüzdeki günlerde oyun kurma özelliği olan bir stoper alacağız Mancini son dönemde Meloyu defansta oynatıyor ama bizim Melo´ya defansta ihtiyacımız var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Öncelikle eğer kontenjanı boşaltıp oyunculara lisans çıkartamazsak vay halimize bence biz önce şu Dany'den kurtulmalıydık bir türlü Karabük'te alamadı zaten böyle giderse transferler boşa çıkacak özellikle de Alex Telles büyük bir kulüp olduğumuz için bizi seçtiğini söylüyor ve forma giyemezse gerçekten çok üzülür ki İzet'ten önce sol bek ihtiyacımız olduğu aşikar umarım 1-2 haftaya çözülür işler yoksa iyice sarpa saracak

0|0
    0|0
  • galatasarayın yaptığı transferler bence çok kötü

0|0
    0|0
  • eboue drogba selçuk inanda inanılmaz düşüş var birde gol atacak adamımız yok üzülüyorum

0|1
    0|2
  • bencee galatasaraydan aleksi göndermiceklerdi kötü yaptılar aziz terim :)

0|0
    1|1
  • Dany gideydi iyiydi

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kötü oynuyor takım ama düzelecekç

0|0
    0|0
  • takım iyi yolda transferler fena değil bruma sakatlanmayaydı iyiydi

0|0
    0|0
    • bak bak bak bütün dünyadan iyi top oynuyorsunuz herhalde

peki söyle antalya maçındaki galatasarayı beğendin mi

• valla bak ben sana söyleyeyim bu şekilde oynamaya devam ederseniz deplasmanda puan toplayamazsınız o kupayı güle oynaya alırız

• galatasaray bu sezon çok kötü top oynuyor türkiye kupasında final oynaması bile çok zor bence

0|1
    0|1
    • o kadar da değil abartma

• ben şimdi bütüb dünyadanmı iyi oynuyoruz dedim ama en iyi 16 takım arasına girdik bu yıl gecen yıl en iyi 8 e girmiştik bakalım bu yılda belki olur büyük takımlar 1 maçla değerlendirilmez aldıkları kupalarla değerlendirilir antalya maçında iyi değildik ama juventus maçında iyiydik bunun gibi örnekler çok olur önemli olan başarı kupa

• sürekli öyle oynamayacağız tabi ki juventus maçı bunun en büyük örneği :) bir maç var bide maç var öyle diyim

• fatih terimden sonra biraz yalpaladı ama toparladı sonra

0|0
    0|2
Yükleniyor...