Göğsümdeki kıllar çok, ne yapmalıyım?

Göğsümde çok kıl var oysa sırtım da hiç yok . Bacagımda ve kolumda ise normal . Bu göğsümdeki kıllar hiç olmasın demiyorum ama biraz azalmasını istiyorum .. Ve o şekilde kalmasını tekrar dan cıkmasını istemiyorum. napmalıyım .Tüy dökücünün kanaatimce hiç faydası olmaz . Orman gibi çünkü :)))

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• erkeksin sen erkek dediğin gögsünde kıl olacak ki kadın yattıgında gögsüne erkekliğinin kokusunu ve sıcaklıgını duyacak,yeterli mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• lazer yaptır:)

0|0
    0|0
  • Tüy dökücüler jilet etkisindedir.. Bence lazer epilasyonla yanlardan toplattır biraz.. Hani göğüs arasından göbeğe doğru düz inmiş gibi bir model link bu normal mesela.. Ama bence sen göğsünü çok takıntı yapmışsın, erkek dediğin kıllı olacak zaten :)

0|0
    1|0
  • Seyrekleşene kadar lazer yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
    • Dedigim gibi işin içine lazer girerse ben maddi olarak resmen batarım :))

• Beyaz tenliyim de bilmiyorum bi yandan kesersem kendimi çırılçıplak hissedecegim gibi bir his var ..Yorumlayan bayanlar erkek dedigin kıllı olacak diyo sence de kıllar kalmalımı ? :)

• :) Ben öyle şeylere takılmam insan kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle olsun

• kılsız erkek olurmu duyan varsa söylesin.

0|0
    0|0
  • Kıllı erkekler candır.

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kıllı olur.

0|0
    0|0
  • öf döşü kıllıya hasret millet naptın sen :D

0|0
    0|0
  • Adem babamızdan geliyor ya rahat bırak onları merhametli adamsın belli uğraşma boşver kalsınlar öyle

0|0
    0|0
  • tüy dökücü falan sakın kullanma zaten jıletten farkı yok kotu cıkartıyo sonra. karınca yagı kullan azaltıyo

0|0
    0|0
    • Karınca yağı mı ? o ne ya :S

• aktarlarda bulabılırsın ıcınde ne var ne yok sana anlatırlar zaten 10 lıra falan cıvarındadır heralde

Erkekler Ne Diyor 4

• Tüy dökücünün jiletten farkı yok.3-4 seans lazer epilasyon yaptırırsan azaltırsın bayağı.6-8 seans yaptırırsan bayağı azalır.Seçim senin.Epilasyonu iyi bir yerde yaptır yalnız.

0|0
    0|0
  • takma ciğerim kıllı erkek makbuldur ama kıllı kadın değil tamam mı :)

0|0
    0|0
  • Yapılacak bir şey yok.Ancak tamamen hepsini aldırabilirsin o kadar.

0|0
    0|0
  • en azından üst bölgelerde duşa girdiğinde bodygroom gezdir. gömlekten pöykürmesinler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...