Fenerbahçe Galatasaray maçında Alex'in attığı gol sizce nasıldı?

Fenerbahçe Galatasaray maçında Alex'in attığı gol sizce nasıldı?

Bence o gol adama futbolu bıraktırır muslera o goldan sonra futbolu bırakır mı? :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence gecenin en güzel golüydü, alex 35 yaşında olmasına rağmen hala tekniği ve zekasıyla oynayabilen ender futbolculardan biri, dünyada çok az futbolcu o pozisyonda o şekilde vurabilir... ama muslera'da boş bi kaleci değil ve golde çokta fazla yapabileceği bi şey yoktu, ama bunu unutma, şu da bir gerçektir dünyanın en iyi kalecileri bile gol yer, örneğin: buffon, casillas, julio cesar, cech... bu adamlar bile gol yiyorsa muslera'nın yemesi çok normal, neden futbolu bıraksın ki ? sen daha çok beklersin... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o gol yay ..

0|0
    0|0
  • alex gol ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o bu değilde haginin gollerini hatırlayan varmı. Ne adamdı be .

2|1
    0|0
  • haticeye değil neticeye bakalım. ama hatice'nin memesi de güzeldi.

0|2
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak alex seviyorum ve gerçekten güzel gol attı tebrik ediyorum ben alkışladım o golü

0|0
    0|0
  • Aykut kocamanı atılan gol sayısında yakaladı elbette buna yakısır bir gol olmalıydı

0|0
    0|0
  • o gole birde galibiyet yakışırdı ..

0|0
    0|0
  • o deıl de alex bırakıcak futboluu amma abarttın sende hagının attııgı gollerı unuttun herhalde.

0|0
    0|1
  • o gole birde galibiyet yakışırdı

0|0
    0|0
  • İdare eder.

0|0
    0|0
  • kardesım galatasaray macı 2-0 dana 2-2 ye getırmıs son dakıkada top dırekten donmus galatasaray ıkıncı yarı fenerı ezmıs sen hala alexın golunden bahsedıyorsun yaw ))

0|2
    0|0
Yükleniyor...