Alın size soru hangisini cevaplamak isterseniz onu cevaplayın

Merhaba nasılsın? Ne yapıyorsun şu an mesela? Üzerinde ne var? Mutlu musun, üzgün müsün, kızgın ya da kırgın mısın? Yoksa sevgilinle misin? Gülüyor musun mesela? Göz yaşların yakıyor mu gözlerini? Akan kanın ısıtıyor mu parmak uçlarını? Öpüşü dudaklarını kavuruyor mu? Yoksa özlüyor musun şu an onu? En derinden... Hatıraları canını çok mu yakıyor? Yoksa mutlu musun halinden? O senin için bir rüya mıydı yoksa en acısından bir gerçek mi? Kalbin hala delicesine atıyor mu onu görünce? Yoksa hissettiğin şey sadece tükenmiştik mi? Bu sorular canını mı sıkıyor, yoksa sana onu mu düşündürüyor? Seviyor musun hala onu? Ya da nefret mi ediyorsun? Hayır nefret etmiyorsun... Nefret edemezsin çünkü ondan. O kadar anı, hatıralar... Ya o dokunuşları? En soğuk gecelerde bile içini ısıtan bakışı? Unuttun mu yoksa onları? Hatırlamasak daha kolay değil mi? Düşünmemek daha az acıtıyor canını? O başkasıyla mı mutlu hala? Yoksa seni mi seviyor? Eğer başkasıylaysa ona da sana baktığı gibi bakıyor mu? Onu da seni öptüüüüm gibi mi öpüyor? Umarım öyle değildir. Çünkü eğer öyleyse bir anlamı kalmaz ki bakışmaların... Anlamsızlaşır tüm tebessümler. Ama eğer seviyorsa hala seni ne diye burada böyle üzülüyorsun? Yaptığı hata çok mu büyük? Ya da sen mi hatalısın. Hatalı sensen o seni çoktan affetmiş. Yoksa sever miydi hala seni?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ooouuu verdim yıldızlarını

çok beğendim ^^

bu güzel gider

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mutsuzum :\

0|1
    0|0
  • Mutlu değilim.Sevgilim yok.Kimseyi özlemiyorum.Sevmiyorum.Nefret ediyorum.Kiminle mutlu olursa olsun.

Gözüme takılanı cevapladım abi :)

0|1
    0|0
    • :))))

bu kadar soruya bu kadar cevap iyi:))

• Şimdi sadece tek bir tanesine cevap vermek ayıp olacaktı.Gözüme takılana cevap verdim :)

• yok ne ayıbı

olurmu öğle :))

• Vala benden çok seviyor onu yirmi günde facelerde cilvikleştiğine göre.

0|1
    0|0
  • .):):):)bunları cevaplıycak kadar sabırlı değilim:)ama gülümsettin beni sorunla 5yıldız:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kanka fatality yapmışın :))

0|1
    0|0
    • soru sorduk nerden istersen:)

• Bunların hepsini cevaplarsam, 1 yıllık cevap ihtiyacımı karşılamış olurum

0|1
    0|0
    • hahaha:)))))))

içinden istediğini cevapla:)

• evet öyle çok özlüyorumki şuan onu. onu gördüğümde sarılmamak koklamamak için. semtine dahi ugramıyorum. kullandıgı yolları kullanmıyorum. okadar çok özlüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...