Fenerbahçe Galatasaray maçında atılan maddelere ne söylenir sizce?

Buna ne söylenir sizce?

, link

Güncellemeler:
adamın kafası yarıldı, suratı kan revan içinde kaldı fakat kendisi tüm bu yaşadıklarına rağmen ''olsun arkadaşlar, büyütmeye gerek yok. biz bu meseleyi fenerbahçe yönetimiyle kendi içimizde konuşarak hallederiz'' şeklinde konuştu. yani şimdi bu hakikaten takdir edilmesi, saygı duyulması gereken türden bir davranış bu. üstelik sadece kendisi de yaralanmadı. hasan saş ve bazı teknik adamlarda bu terbiyesizlikten nasibini aldı. e peki şimdi birdaha soruyorum. biraz olsun utandınız mı ?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• bu yaptıkları ayıp filanda değil artık, düpedüz yavşaklıktır bu, orda Fatih terim, H.Şas ne yaptı ki onlara birinin kafasını yarıp, öbürünün kaşını patlatıyorlar. bu sene için konuşuyorum 3-1 yendiğimiz ilk maçta arena'da biz onlara böle bi şey yaptık mı ? ENGİN, MELO gibi en psikopat oyuncularımız gıkını bile çıkarmadığı sakin maçta, futbolcuların Analarına O.çocuğu diye küfür ediliyor, bütün bu adilikler yapılıyor, yetmiyor utanmadan konuşuyorlar, o da yetmiyor kendilerini savunuyorlar bazıları, ondan sonra arena'da galatasaray taraftarı yapınca kendileri yapmamış gibi gs taraftarına çirkef derler. aralarından bu işte günahı olmayan normal iyi niyetli ve olgun çoğunluk taraftarlara değil tabii ki lafım, onları kayırarak konuşuyorum. bugün bunları yapan azınlık taraftar topluluğu Fenerbahçe'nin Türkiye'nin en itici, en antipatik taraftar olarak görünmesine neden olmuştur, işte sırf bu yüzden fenerbahçeliler dışındaki diğer takım taraftarları feneri sevmiyor. antipatik buluyor.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• kültürsüzlük çok yazık

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim şey işte..

Sevinince de üzülünce de kendini kontrol edememe.Yazık valla..

0|0
    0|0
  • fenerizm=faşizm

başka da bişe denmez.

0|0
    0|0
  • linke baktım

0|0
    0|0
  • haydi devamlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Menemendeki yobazların Subay Kubilayı öldürmesinin çağdaş boyutudur bu olanlar.Bu kadar yobazlık cahillik olmaz ,çok kötü sinir oldum şimdi.O şeyleri atanları elime verseler belki öldürürüm .Bu cahiller yüzünden bu halde bu ülke.Bir maç için yapılanlara bakın.Anlayabilene...

0|0
    0|0
  • arenaya geldiğinde hiç sorun olmadan gittiler evlerine fener işte her yerde bu şekilde kendini ıspatlıyor arenada nasıl karşılanırlar şimdiden merak ediyorum

0|1
    0|0
  • renktas merak etme onları ıyı oturttuk kadıkoyde...tek kale oynamamızın verdıgı ezıklık var ezıkbahcede...

0|0
    0|1
  • Sporun en çirkin yüzü

0|0
    0|0
  • terbiyesizlik.bunları yapan kaliteli taraftarlar.

0|0
    0|0
  • Ayıp

0|0
    0|0
  • Ayıp yaa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...