Erkekler cevaplasın, bir kızın size adım atmasını yadırgar mısınız?

Gurur benim için her zaman ön planda oldu. Arkadaş akrabalık ilişkilerinde de , hoşuma gitmeyince yakınımdakinin tutumu uzaklaştım. Şimdi bakıyorum da bu beni kapatan yalnızlaştıran bir şey olmuş. Kendime güveniyor muyum , güvenmiyor muyum bilemiyorum. Özgüvensiz, pasif biri değilim ama dilediğimi dilediğim gibi yaşayıp bir şeylere takılmayacak kadar da inanmıyorum kendime. Vurdumduymaz değilim pek çok konuda. Eski sevgilimden ayrılalı 1 yıl oldu. Hala yalnızım. Taşım çok güzelim diyemem ama gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiren arkadaşlarımla da yarışırım dış görünüş konusunda. Kendimi sürekli kapatıyorum . Bulunduğum şehirde önceden konustugum ama reddettıgım bırı vardı uzun zaman oldu arada geliyor aklıma konusmak bulusmak ıstesem tepkısı ne olur? Sız sıze adım atan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• 1)Sırf yalnız kalmamak adına neden ret ettiğin bir kişiye tekrar dönmeyi düşünüyorsun? Duygularından emin olmadığın ve daha önce kabul etmediğin birisine dönmek biraz tekrara kaçar ve umduğunu bulamazsan bu durum seni daha da yalnızlaştırmaz mı?...

2) Ret edilmek siz kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de gurur kırıcıdır ve o ana kadar olan bütün samimiyeti bitirir. Dolayısıyla bu çocuk (tabii niyetini önceden kestiremeyiz ama) seninle konuşmaya başlasa bile bu sefer sana karşı ilk seferki kadar dürüst olmayabilir

3) Kendi adıma söylüyorum eğer kör kütük aşık değilsem daha önce ret edildiğim bir bayanın tekrar benimle konuşmak istemesini çok samimi bulmam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiren kızdan bir halt olmaz

sakın onları örnek alma illa sevgilin olmasını istediğin için beğenmediğin biriyle birlikte olma

zaten eğer o çocuğu beğenseydin teklif ettiği zaman kabul ederdin; şu an kendini yalnız hissettiğin için ona yöneliyorsun

güzel olduğuna gerçekten inanıyorsan bir gün karşına beyaz atlı prens çıkıp ayaklarını yerden kesebilir o yüzden yalnızlığını başka bir uğraşla gidermeye çalış derim

0|0
    0|0
  • Ben hayatta ön yargıyla bakmam. İnsanlar da cinsiyet farklı olabilir ama kalpler aynıdır. Senin adım atmanda hiç bir sakınca yok. Ama davranışların sıcak ve içten olmalı. Samimi ol yeter.

0|0
    0|0
  • ya bence salla onu eğer ankarada yaşıyorsan bana doğru adım at. aşka sevgiye değer veren insanların var olduğuna inancımı hiç bir zaman kaybetmedim çünkü ben de onlardan biriyim.

0|0
    0|0
  • kızlar yerınde dursun biz atarız adımı

0|0
    0|0
  • canım sıkıldı yazdım de ne haber diye ne var bunda :)

0|0
    0|0
  • yanlızlığını paylaşmak için tekrar görüşe bilirsin ama aşk başka birşey. aramayla bulunmaz :)

0|0
    0|0
  • diyelim o erkek ben olayım

normal bir zamanda yadırgamam kız da ilk adımı atabilir absürt bir durum yok

ama zamanında reddedilmişim işler değişir

bu durumda kızın benim yanıma gelmemesi en uygunu

aksi takdirde okkalı bir tokatı hak eder

0|0
    0|0
  • ya niye olmasınki ben hep kaybetme sebebim bu idi. kesinlikle olur. boş sözleri bırak git ne diyeceksen de hayat kısa kuşlar uçuyor.

0|0
    0|0
  • adamına göre değişir ben mesela karşı tarftan beklerim ilk adımı :D ultra utangaç biriyim

0|0
    0|0
  • peynir olduğunu düşünürüm hiç hoşuma gitmez kesin

0|0
    0|0
  • aksine hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Bir daha asla onunla yan yana gelmem, kalbimi istiyor ama nafile vermem. Dünyayı tutsa onunla yan yana gelmem, son bir şans daha bekliyor ama vermem. Vermem, vermem, vermem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...