Şimdi size bir erkek tarif edicem, bu erkekle çıkar mısınız?

Manken vücutlu bir erkek düşünün, kaslı (öyle şişmiş değil yerinde kasları) 187 boyunda ince bel, güzel küçük popo, geniş omuzlar, kol kasları hepsi var. düzenli spor yapıyor.esmer tenli, baya büyük gözleri var, biraz uzunca yüzü var, büyük dudakları var..

senelerce yurtdışında okumuş gelmiş... türkçesi biraz bozuk.. maddi durum iyi, karakter iyi..

yüz pek hoşuma gitmiyor... ne düşünürsünüz böyle bi tiple ilgili?

Güncellemeler:
yazımı okursanız özelliklerinden bahsettim şahsın.türk milleti olarak neden paralı insanlara karşı önyargı var..herkes "parasına bakma sadece karakterine de bak yazıyor" yazımda dikkat ederseniz maddi durum ibaresi sadece bir kez geçtiği gibi karakterli ifadesi de sadece bir kez geçiyor. durumlar eşit..ben hiçbir şeyi ön plana çıkarmadım yani
gelen yorumlara göre kızlar bu tipte erkekleri hiç beğenmiyormuş.

erkekler de beğeniyor ve destekliyor..

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• yani adam body yapıyor anlaşıldığı kadarıyla. Fakat yüzü kötü diyorsan. yapabilcek bişey yok :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ne yapmamazı istiyosun, napalim şimdi biz.

0|0
    1|0
  • İyidir iyi.

0|0
    0|0
  • abi bu nası bi soru..ben bile verebilirim herife su dk...bu bize laetitia casta veya ne biliyim nilay dorsayla cıkarmısın demeye benzio..oraya 50 ösellik yazmışsın hepsi birbirinden iyi dedigine göre kötü öselligi yokmuş herifin nası oluosa..sen evlen bu herifle bırak çıkmayı..

0|0
    0|0
  • anlattıgına gore eyı duruyo.

1|0
    0|0
  • böyle biri ile karşıyasınız sanırım ama herşey bir yana sizin ne hissettiğiniz önemli.sosyal hayatı ilk önce bir kenara atın ve insan olarak değerlendirin birşeler hissediyorsanız sosyal hayatı artılayın.ama sosyal hayata tav olup birşeyler hissediyormuşcasına kendinizikandırırsanız temel bozuk olduğu için ufak sallantılara bakar..

1|0
    0|0
  • gönül sevdiyse tamamdır ama sevmediyse neyi sorarsın

1|0
    0|0
  • Onu bu kadar incelediğine göre var bişeyler git ayarla bence .d

0|0
    0|0
  • Bazen karşındaki insan mükemmele yakın da olsa çekici gelmeyebiliyor.

1|0
    0|0
  • Kendine bakan sportif ve eğitimli olduğu izlenimi veriyor anlattıkların

0|0
    0|0
  • Of titredim resmen

0|0
    0|0
  • karakter nerede yazıyor diye çok aradım <3 buldum. insan karaktersz olamayagörsün <3

0|0
    0|0
  • illa hoşuna gidecek die bişi yok

0|0
    0|0
  • hiç hoşuma gitmedi..Bu ne yaaa kuntakinte gibi...:)))))

0|0
    0|0
    • o nedemek ya :)

• ahahahahaha baktım! onun gözler benziyo da,dudağı fazla büyükmüş yaa,fazla da esmermiş,saçlar da kıvır :))

• :)))))))))) bir zamanların unutulmaz karakteri...,sen beni görsen dibin düşer herhalde :PP

• fena değil :D

0|0
    0|0
  • iyi gayet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir Carlos değil ..

Karkateri de iyiyse kaçırma hemen kafesle

1|0
    0|0
  • parasına bakma karakterine bak =p

0|0
    0|0
  • iyi de sen sadece dıs gorunusten ve paralı olmasından bahsetmıssın.karakterı olmadıktan sonra bunlar neye yarar kı?

0|1
    1|0
    • güncellemeyi okursan ssevinirim

• vücut biscolata reklamından çıkmış...yüz ise afrikadan gksflşgs

• kese kagıdı gecırıp kafasına tası yanında:)

• O tarif ettiğin erkek tipi benim ilgimi çekmez şahsen, ama senin için düşünürsek hoşuna gidiyorsa tipi tarzı, kalbinde boşsa düşünebilirsin neden olmasın..Sırf maddiyat için düşünme ama sonrasında pişman olmakta var..

0|0
    0|1
    • neden ilgini çekmez?

• Detaya inmeyelimde, senin hoşuna gidiyorsa değerlendir derim:)

• tamam teşekkürler :)

• allah sahıbıne bagıslasın derımm boyle tıpler ılgımı cekmez

0|1
    0|0
    • neden çok merak ettim

• anlamıyorum kızların ilgisini ne çeker tip olarak...yani bi kız olarak çok merak ediyorum :)

kötü özelliği yok gibi çok yakından tanımıyorum

• tıpıyle malıyla mulkuyle ılgımı cekmez benımle vakıt gecırmesı lisanı olgunluguyla ılgımı cekebılır ancak sen gorunuse sahıp olduklarına bakıyorsun mantıgın aldıgı ıcın buna ask adını koymak ıstıyorsun belkı ama kendınle çelışıyorsun boylelerı benım ılgımı cekmedı sanırm bu yuzden ben onlarn ılgısını cektım sende kendını gızleyerek soru sormakla yetındın

Yükleniyor...