Kızlar neden sizi seven erkeklere kötü davranıyorsunuz...

Bir sevgilim var onu çok sevdiğim. O da beni çok sevdiğini söyler genelde. Sınavları ve okulu çok yoğun olduğundan uzun süreli konuşamıyoruz ve bu bende kocaman bir özlem dalgası yaratıyor. Son zamanlarda benle daha az ilgilenmeye başladığından dolayı ve bana cevap yazmadığından dolayı biraz üstüne gittim. Eskiden bana iyi yaklaşan kız kırıcı konuşmaya başladı, sinirli olduğumuzda bile espriyle ona yaklaşmaya çalıştığımda başarıyordum, ancak yapmadı. Elimden geldiği kadar sıkmamaya çalışıyorum ancak bazen patlamalar oluyor elimde değil. Neden sizi seven adama kırıcı sözler söylersiniz ki siz? (Kızlarda genel gözlemlerim sonucu soruyorum)

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• sinirlendirirse sinirlendiririz... ve sonra yumuşatmaya da çalışsa devam ederiz

çünkü bir daha bunu yapmadan 3586 kez düşünsün diye

çünkü hala sinirimiz geçmemiş olabilir

çünkü zaten gergindiriz patlıcak yer arıyoruzdur

çünkü aynı şey bikaçkez yaşanmıştır biriktirip dışa vurmuş olabiliriz

çünkü bir sebebi olması da gerekmeyebilir

0|1
    0|0
    • Evet ama cidden samimi davranıyorum yani sevgilimize de nazımız geçmeyecekse kime geçecek.

• biz de onu diyoruz ya sevgilimize yapıyoruz bu işkenceyi sadece... sen sinirlendirince de sinirlenmicekse kim sinirlendirince sinirlendiricek... sevdiğinden yani :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevmiyordur seni net

0|0
    0|1
    • Bu kadar net konuştuğuna göre ilişki eksperisin sanırım

• Blmıorum şu an 2 kişi var beni seven mesaj atıyo daha çokta yani şu an onlar atıyo ve hepsinden nefret ediyorum beni tınlamıyo biri o atınca mesaj sevnıorm hasta ruhluyuz biz

0|0
    0|0
  • çok başarılıymış.farelerde de dene bu gözlemini bence

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...