Nasıl Bir Son Hayal Ediyorsun ?

İlgilileri, hayal müdavimleri, senaryo, küçük hikayecikler, içinde hikayesi olan bir şarkının sözlerini yazan kimseler bileceklerdir, bir esere başlamak da zordur, bitirmek de. Hayatımızın her evresini hesaplıyoruz. Herşeyin sonunu yıllar öncesinden planlıyoruz, peki ama, hayatının sonunun nasıl olmasını isterdin ? Kendi ölümünü düşündüğün oldu mu hiç ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• ivit link

0|1
    0|1
    • Korktuğun gibi olmaz umarım.

• İçim elbette çok rahat değil. Garantim yok, yer ayırtmışlığım yok çünkü. Yarın ne olacağını bilmiyorum. Umuyorum sadece.

• Kesinlikle öyle. Şebi arus :)

Kızlar Ne Diyor 8

• ton ton bir babanne olmuşken yatagımda uykuda...

0|1
    0|0
  • Şöyle hayatın balını dibine kadar aldıktan sonra, yaşlılıktan yerlerde sürünmediğim yaşlarda ölebilirim.

1|1
    0|0
  • hiç düşünmemeiştim. ama acı cekerek ölmek istemem açıkçası. bir de bir kaza sonucu filan ölmek istemem. ecelimle ölmek isterim

0|1
    0|0
  • Oldu...Hep bizim burada bir yerde uçurum var oradan aşağıya içinde tüm ailemin olduğu bir arabayla uçup öldüğümüzü hayal ediyorum.Psikopat değilim de aynı anda ölürsek arkada kalan kimse olmaz ve acı çekmeyiz diye düşünüyorum sadece -.-

0|1
    0|0
  • Hep bir trafik kazasında öldüğüm sahne geliyor gözümün önüne

0|1
    0|0
  • sonunu düşünen kahraman olamaz . nokta :)

0|1
    0|0
  • Hayirli bir ölüm isterdim, Azrail kapimi simsiyah pis kokulu bir sekilde degil, nurlar icinde gül kokusu yayarak gelip; bana emanet olan canimi ruhumu azaplar icinde almasin isterdim.

1|1
    0|0
  • hiç düşünmüyorum, düşünsem ne olucak, düşündügüm gibimi ölücem, hayatı akışına bırakmak lazım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nasıl hangi sartlarla öldugunun bir anlamı yok

sadece o anda gözumde canlanan seyler beynimde yorumlanırken ölüm anımda

egerki iyi bir kişiysem zaman cok hızlı gecicek ve ben hiç acı cekmiycem

kötuyse de tam tersi

allah herkese hayırlı ölümler nasip etsin :)

0|1
    0|0
    • İnşallah, amin. Ölümümü o kadar ürkünç hayal ediyorum ki, yıkık bir kent, harabe izbe yollar, başımın nihayet devrilip düştüğü, içi bulanık pis bir su dolu bir asfalt çukuru. Kendimle ne alıp veremediğim var bilmiyorum.

• Ölüm gerçekten zor olacak. Aslında yanlış sordum sanırım biliyo musun soruyu ? Nasıl bir şekilde diye sormalıydım belki. İnsanların hayal dünyalarını kullanabilmelerini sağlamalıydım.

• Evet acı cekerek öleceğim kesin bir durum . benim gibi insanlar ölümün korkusunu hissetmeden ölemez.

0|1
    0|0
  • Hicbisey hayallerimdeki gibi gitmedigi icin ne desem bos.

0|1
    0|0
  • Olmadı,çünkü intihar edeceğim,yalnız yaşadım,yalnız bir şekilde öleceğim muhtemelen.

0|1
    0|0
    • Kaç gecedir görüyorum seni, senin ne alıp veremediğin var kendinle hafız ?

• aman abi osman patladı derler sonra.. şaka bir yana hiç gerek yok bak ne güzel sakalın var başla namaza niyaza bak birazdan sabah ezanıda okunacak :))

• Panik Atak Hastasıyım Her An Ölüyorum Her An Başka Son :)) :P

0|1
    0|0
  • demek sen bu sitede takılıyon yakaladım seni

0|1
    0|0
  • gelişmemiş 3. dünya ülkeleri gibi yarını bile öngöremiyorum:(

0|1
    0|0
Yükleniyor...