Güçlü olmak için neler yaparsınız?

Hayatta güçlü olmak için neler yaparsınız. Nasıl kendinizi tutup neyle oyalanıp yaşamaya yenilmeden devam edersiniz? Ben bu aralar çok kötü oldum sabrımın duygularımın son noktasına kadar vardı herşey ama bugün kendimi yenilmez ilan ettim. Çünkü her ne yaşadıysam şu son zamanlarda kendimi ve geleceğimi düşünerek toparladım ki bu daha uzun sürseydi kendimi yenilmiş bi ezik olarak görürdüm ama şu an tüm bu aptalca duygulara kapılmadığım için kendimle gurur duyuyorum

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Canımı yakan hadiseyi anlatmam bunu dramatizede etmem..Kendimi alkole ya da kişiliğimi değiştiricek şeylere teslim etmem..Yüzüm güler genelde bundan sebep rahat adam derler bilmezler içim kan ağlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• güçlü olmak için para kazanırım. ne kadar para o kadar güç bu devirde.

0|0
    0|0
  • helal olsun :)) bence de gurur duymalısın insan zamanla alşıyor bunlara merak etme buna da olgunluk deniyor..

0|0
    0|0
  • güç depolarım

0|0
    0|0
  • Güçlü olmak için her zaman felsefe yapmayı öneririm.

0|0
    0|0
  • yalnızlığın vermiş olduğu bir tip sendrom sanırım.

0|0
    0|0
  • zayıf noktalarımı insanlarla paylaşmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tebrik ederim seni;

duyguların sana rehberlik etmesine güvenme yanıltabilir,

gerçekçi ol her zaman,

akıllı ve mantıklı tercihler yap,

gözlemle ve ileriyi düşün tabi anı da yaşa ama kapıla sakın yanlış olanda,

insan her zaman duygularını yönetemez bazen boşlukta olabilir duygusal anlamda ama yarar ve zarar ne ise hesaba katmalı ve artı ve eksileri ile her olaya yaklaşıp çözümleme yapmayı bilmelidir her zaman.

0|0
    0|0
  • Öldürmeyen acı kuvvetlendirir mantığına sığın. Yaşadığın her şeyin senin için basit şeyler olduğuna kendini inandır gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • Sikinti ve acilardan kacmam. Bu zamanlari dusunerek degerlendiririm ve ogrenebileceklerimi ogrenmeye calisirim.

0|0
    0|0
  • dua ederim

0|0
    0|0
  • Allah'a sığınırım ondan umudumu kesmem.Tebrik ederim seni.

0|0
    0|0
  • tebrık ederım ama bunu ılan etmek degıl sureklılıgını saglamak yurek ısteyen kısmı.

0|0
    0|0
  • ozellıkle bısey yapmam. dunyada benden onemlı hıc bısey yok ben olmazsam kımse olmaz o kadar. cok zor seyler yasadım yasıyorum ama olup bıtenler cokta onemlı degıl hayat bı sekılde devam edıyo ve yasamaya deger

1|0
    0|0
Yükleniyor...