Herkes arkadaşını iyi seçmeli

Öncelikle Allah kimseyi bu yola düşürmesin arkadaşlar bundan yaklaşık iki sene önce kendimi boşlukta bulup kandırılırak başladım sigaranın içine koyup vermişlerdi onun ben nerden bilebilirdim ki eroin olduğunu. İki yıl içerisinde doz gitgide arttı tabi başıma neler gelmedi ki polislere mi yakalanmadım ifade için İstanbul emniyet müdürlüğüne mi götürülmedim sabahın altısında ailem şüpheleniyordu ama konduramıyorlardı bir gün yoksunluk krizi çektiğim zamanda ben itifafta bulundum ve yardım istedim allah razı olsun yanımda oldular ve yaklasık 3 aydır tedavi oluyorum balıklı rum hastanesinde 3 ayda bir palet (çip) denilen yötem ile deri altına ameliyat ile takılıyor . Çok kötü zamanlar geçirdim bunun için herşeyini satan çoluğunu çocugunu bırakan insanları gördüm selsefil dışarda kalıp tozun peşine düşen insanları gördüm ölen insanlar gördüm 2.5 ay önce en yakın arkadaşımı buna kurban verdim. Yıkılan aileler gördüm ve inanın arkadaşlar yaşamayan bilemez bu duyguyu dünyanın en zor şeyidir bence bu illeti bırakmak ama ben and içtim bir daha seni içmiycem diye . O kadar temiz bir insandım ki inanmıycaksınız ama sigara dahi kullanmazdım bundan iki yıl önce bunları bana liseden bir arkadaşım mani oldu bir tane arkadaş insanın hayatını nasılda değiştirebiliyor cahildim bilemezdim ki o insanın bana zarar verebiliceğini onun için arkadaşlarınızı iyi seçin her zaman bu işler yanınızda dahi dönüyorsa bırakın onu izlemeyi onlardan derhal uzaklaşın. Bu öyle bir maddeki arkadaşlar düşmanınızı öldürmeyin onu eroine başlatın dedirten bir madde. Bunları paylaşmamdaki amaç insanların bilgisiz olmamaları benim gibi hatalara düşmemesi için ve inanınşu anöyle bir durumdayım ki ne bir insanla dertleşebiliyorum ne anlatabiliyorum damga yemekten dolayı ve içimde o kdar biriktiki bu anlatamam bende buraya yazarak rahatlamayı tercih ettim sizin gibilerle dertleşmek istedim tavsiyelerinize kulak vermek istedim herkese teşekkürler .

Güncellemeler:
Devlet bana göre bu işlerde sınıfta kalmış durumda parası olan tedavi olabiliyor ben bir çipi 1500 tl ye taktırıyorum ama parası olmayanlar ölüme terkediliyor sizce devlet uyuşturucu bağımlıları için yeterince fırsat yaratıyor mu ?
Kendimi cok mutsuz travma gecirmis hayattan zerre mutluluk almayan birisi olarak goruyorum sonuclarindada bu varmis zaten bu psikolojiden nasl cikabilirim

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Ah be guzelim devlet daha milletin ac karnini doyuramiyor...

Cok cok gecmis olaun, umarim en kisa zamanda en az hasarla bu isten kurtulur ve bir daha bulasmazsin, ailene soylemekte de cok iyi bir sey yapmissin.

Insanlarda kotu sen bunu biraz aci ogrenmissin ama bundan sonra daha dikkatli olursun.

Seni yargilayanlara da kulak asma onlara inat iyiles ...

Sadece senin basina gelmiyor ama Allah vermesin ne oldum degil ne olucam demek lazim...bol sans

0|1
    0|0
    • Evet haklısınız tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim insanlarımızın bu konularda kesinlikle bilinçlenmesi lazım etraf inanınşu ano kadar çok kötü ki ve ben bizim çocuklarımızın durumlarını düşünemez oldum allah herkesin yardımcısı olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Güncelleme yapıp soru sor .Yazmışın o kadar kaldırılır valla

0|0
    1|0
  • Iy bir tecrübe olmuss de önüne bak

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...