Tarçın yapı dudak dolgunlaştırırmı

Geçenlerde internette tarçın yağının dudakları dolgunlaştırdığını okudum doğrumu yani bir yağ dudağı dolgunlaştırırmı ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• yakıyor o da şişiriyor biraz dolgunluk dedikleri o

onun dışında kalıcı bir dolgunluk yok

suyla ıslatıp toz tarçını dudaklarına ya da yüzünün bir noktasına sürmeyi dene soran

ne kadar canının acıdığını görünce yağıyla vs. uğraşmazsın

0|0
    0|0
    • Hıı tamam o zaman banada saçma gelmişti bu tarz bir şeyin kalıcı olması

• estetik yapılmadığı sürece kullandığım hiç bir ürün kalıcı dolgunluk sağlamaz

bu tarz şeyler kandırmaca olur ancak

geçici ve bol acılı dolgunluk sağlanır bir ara da biber yağı vs. deniyordu aynı etki için

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendi kendine em daha iyi.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim teyzem denedi.İlk başta gerçekten doğal görünümlü dolgun bir dudak oluyor.1 gün sonra daha da şişti ve her yeri yara oldu insan içine çıkamamıştı bence hiç bulaşma derim.Diş fırçası ile dudaklarını fırçalarsan biraz dolgunlaşmasını sağlıyo :)

0|1
    0|0
  • estetikten başka hiçbirşey dolgunlaştırmaz dolgunlaştırsada geçici bir süre boşa uğraşma bence.

0|0
    0|0
  • Onu bende duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • pul biberi suyla ıslat sür aynı etkiyi yaratır yaktığı için şişer 2 dk sonra geri iner

0|0
    0|0
  • hiç duymadım yüzüme tarçınlı bir maske yapıyım dedim elimde kalıyordu derisi

0|0
    0|0
    • Ciddenmi o derece zararlımıymış bu tarçın kızın teki tarçın yağını 3 4 ay kullanmış kalın dudakları varmış felan öyle şeyler yazıyodu

• inanma herkes bir şey uyduruyor.ben denemiyorum doğal şeyler artık

• internette yazılan herşeye inanma, dudaklarına belki zarar verebilir, dudakları birşeyin olgunlaştıracagını sanmam, ancak dolgu yaptırman lazım, oda ne kadar yapay duruyor biliyoruz, dudakları dolgun göstermek için bazı rujlar var, eger çok istiyorsan onlardan kullanabilirsin, hem herkesin dudakları dolgun olmak zorunda degil, belki senin yüzüne ince dudak yapısı daha çok yakışıyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...