Şu an yaşadıklarım tam filmlik, öyle çaresizim ki...

Uzun zamandır (yaklaşık 2 yıl) bir çocuktan hoşlanıyorum. aynı sınıftayız. sınıfta çok az erkek var fakat bu diğer hepsinden çok başka. kendi halinde sessiz sakin ama çekici karizmatik yakışıklı bayaa.gününün hepsi uyumakla geçiyor. tam filmlik bir karakter anlıycağınız. ve ben de öyle erkeklerle çok iyi konuşan rahat biri değilim. ondan da hoşlandığım için daha bir seviyeliydim ona karşı. bu yılın başlarında en yakın arkadaşımla onun arasında olanlar dikkatimi çekti. çok birbirlerine bulaşıyor kur yapıyorlardı resmen. pek önemsemedim. arkadaşıma da sorduğumda kızdı saçmalama öyle bişey yok diye. daha sonra bu daha da arttı biçok kişi farketti ve en sonunda arkadaşım da itiraf etti sevdiğini bana. ve bu da yayıldı biçok kişi biliyor. bir tek o bilmiyor. biliyorsa da biz bilmiyoruz bilip bilmediğini. artık hergün ondan bahsediyor,her hareketini izleyip söylüyor nerede yalnız veya bizbize kalsak ondan bahsediyor başkalarının yanında da takma isimlerle anlatıyor. ben bunu ilk anladığımda onu unutmak için kendimi o kadar zorladım o kadar her gece dua ettimki artık bir şeyler hissetmemeye başladım. ama arkadaşım her dakka ondan bahsedince ve ölürcesine sevdiğini anlatınca ben içten içe çöküyorum ne kimseye bir şey anlatabiliyorum ne bir şey yapabiliyorum onu ilk başlarda uyardım bence bak sevme unut aynı sınıftayız olmaz olumsuzluklardan bahsettim ama en içten de bir ses olabilir biliyorsun diyordu bana. ve bundan hep korkuyorum korktugum başıma gelmez inşallah. o da unutmayı denedi ama yapamadı. unutamıyor ama hergün böyle konuşması beni üzüyor yıpratıyor oysa o en iyi arkadaşım ama ben ona derdimi anlatamıyorum. bunu ona söylesem her şey mahvolur. ne yapıcam ben. çok kötüyüm :(:((:((((

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 -2 sene sonra bu yazıyı okuyup gülüceksin başka birşey yapmıcaksın.

0|0
    0|0
    • neden öyle diyorsun ki ama. hayatımda hiç kimseyi sevmedim. bu çok başkaydı...

• başka da sevmiyeceksin diye bir kural yok :) deli gönül bir ordan bir oraya belli mi olur sadece takıntı senin ki boşver sonra " youtubede kız kavgaları diye sizinde bir videonuzu izleriz "

• hayır asla öyle bir şey olmaz. o benim en iyi arkadaşım. bunu ona asla yapmam. şuan istediğim tek ama tek şey onunla da olmasın benimle de. en iyisi bu.

Kızlar Ne Diyor 1

• ne iyisi kızım sen okulunu değiştir o seni bilipte yanına gelmiyorsa seni sevmiyor demekdir. bence artık unutmaya bak aynı şey benimde başıma geldi ama ben unutabildim sende yaparsın unutma aşk acısı insanı ilk önce yıpratır ama zamanla da olgunlaştırır. çünkü herkezin bilidği aşkı onun bilmemesi imkansız ya senden hoşlanıyor birileri seni ona kötülüyor ya da seni sevmiyor

0|0
    0|0
    • beni bilmiyorki yanlış anlamışsın sen..

• deniycem... nasıl olucak bilmiyorum ama deniycem. aslında elimden geleni yaptım.

• bende öyle dedim ama yardım alman lazım bu acıyı hemen unutamazsın birinden destek al bence annene anlat bence kızmaz ama babana anlatma kıza bilir

Yükleniyor...