SORU DEĞİL DERT BENİMKİSİ !

İzmirliyim 3 aydır iş arıyorum bulamıyorum.Bulduklarımda namuslu eleman çalıştırmak istemiyor.Muhasebe biliyorum ama hiçbir işe yaramıyor bıktım hayvan patronların art niyetli yaklaşımlarından.Bu zamanda namusumuzla çalışamıcaz mı ya?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• büyük şirketlere girmeye çalışacaksın o zaman

0|0
    0|0
    • Deneyim istiyolar çok denedim dönen olmadı ben çalışmadan nası deneyim kazanabilirim ki mantıksızlık diz boyu.

• izmir

• hımmm İzmir iyidir aslında ama, umudunu yitirme aramaya devam et ne diim

Erkekler Ne Diyor 9

• Turkcell'e başvur.

0|0
    0|0
  • ben de büyük şirketleri araştır diyecektim ama haklısın deneyim arıyorlar. ama el mahkum, hepsi illa o şekil isteyecek diye bişey yok araştırmalısın. ya da bir şey dicem işkur'a başvursana. oradan daha kolay bulursun bir iş.

0|0
    0|0
    • İşkurdada kaydım var düşün artık nasıl dibe vurmuşum :D

• demek doğruymuş. artık izmirde de iş yok diye demişlerdi. ya inşallah bulursun güzel bir iş, sen acele etme dürüs muhasebeci olmaya devam et. elbet Allah bir iş kapısı açar sana. hotelleri felan denedin mi iş başvurusu için?

• kariyer sitelerine bak. vasfına uyan- ya da sana yakın her işe bak. kurumsal yerlere bak. küçük yerlerde hep olur bu. tabi büyük yerlerdede olur ama en azodan koruman kolay olur kendini

0|0
    0|0
    • Online iş sitelerinin nerdeyse hepsinde kaydım var. Ne yaptıysam olmadığı için isyanlardayım zaten

• onu denedim ben ilerisini mutlaka istiyolar olmuyo yani neyse sağol yinede :)

• istiolarsa verme canım aa :D e tabi mutlaka isticekler :D hoff zor ya işiniz :D

• İş bulmak kolay değil.

0|0
    0|0
  • Benim Peder 55 muhasebeci. Eleman arıyodu fakat yeni buldu canım yaaa :(

0|0
    0|0
  • İşin zor. Allah yolunu açık etsin

0|0
    0|0
  • Yemin ederim erkekligiminden utaniyirum bazen. :(

0|0
    0|0
  • her yer bayan eleman arıyor :D sıkıntı büyük

0|0
    0|0
    • Eleman değil dost arıyo şerefsizler

• aferin anlamıssın bide diyo ki 18 yaşında yetiştirilmek üzere bayan eleman alınacaktır .d

• :(( o. cocukları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canım eklesene beni

0|0
    0|0
    • gizlisin

• ciddiye almadın demi olsun bizim amacımız da buldugumuz işi yürütmek ciddiye alan birileri cıkar umuduyla

Yükleniyor...