Uzun süren birlikteliğin arkasından yeni tanışılan kişiyle neden hemen evlenilir?

7 yıldır birlikte olduğum biri vardı.10 ay önce ayrıldık.benden sonra başkasıyla görüşmeye başladığını duymuştum.geçen hafta öğrendimki evlenmiş.o kadar geçen yılımızda evlilikle ilgili mazeretler gösterirdi. mazereti ise maddi durumunun iyi olmadığını evlenceği kişiye bakabilecek gücünün olmadığını söylerdi.beni kimseyle paylaşmak istemediğini söylerdi.merak ediyorum neden o kadar zaman görüştüğümüz halde bana bunları söyledide ayrılığımızın üstüne bir yıl geçmeden bir başkasıyla evlendi.beni mi oyaladı o kadar zaman.bende ne eksiktide evlenmek için onu seçti.erkekler neden uzun süre beraber olduğu kişilerle evlenmezler evlenecek kadar sevmiyorlarsa ilişkilerini neden o kadar uzatıyorlar

0|0
2117

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ve kuvvetli ihtimal erkek boşluktayken onunla tanıştınız,onun buna yani size ihtiyacı vardı bir süre sonra o boşluğu doldurdunuz ve birkaç yıl sonra kendine geldiğinde kendi içinde size ihtiyacı olmadığını anladı,en azından sizin gibi birini istemediğini anladı (hayalindeki insan siz değildiniz malesef ) ama onu geçmişte boşluktan kurtardığınız için sizi geçmiş günlerin hatrına bir anda bırakmak istemedi.Sizden bir anda vazgeçmek de istemedi,belki işine gelmiyordu,belki ayrılmak için bahanesi yoktu.Fırsatını bulunca alıştıra alıştıra kavgalar,barışmalar,küsmeler,yeniden barışmalar,anlaşmazlıklar yaşandı.Her iş ciddiye bindiğinde,evliliğe geldiğinde kaçamak cevaplar verdi , o kaçamak cevaplar,küsmeler,barışmalar aslında 'ben seninle evlenmek istemiyorum' demekti ama siz onu basit bir anlaşmazlık ve tartışma olarak anladınız(yani duygusal davranıp yanlış anladınız)

En son ayrılığı yaşadığınız tarihlerde Erkek,muhtemelen aradığı kişiyi bulduğunu düşündü,sizden ayrılmış olmanın verdiği rahatlık ve aradığı gerçek aşkı ve kişiyi bulduğunu düşünerek evlendi.

bahane ne olursa olsun aradığı kız siz değildiniz maalesef

6|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• kusura bakma ama geri zekalı olduğunuz için. 7 yıl çok uzun bir süre.hatta o kadar uzun bir süreki sizin 7 yıllık arkadaşlık sürecinde evlenipte yürümediği için 5-6 sene sonra boşananlar bile oluyor.bu süre zaarfında sen adamı çoktan adamda seni çoktan çözmüş olmalıydı.( iyi ve kötü huyunu-kibrini-neye üzülüp sevindiğini-parasal durumunu-kıskançlıklarını-ikiyüzlü olup olmadığını) ve bunları çözmek içinse en fazla 2 sene yeterliydi. uzatma sebebi sen ve senin gibi her şeye düz mantıkla bakan kızlardır. sen onunla vlenmek yerine ona yol vermişsin. peki sen ne yaptın hiç evlenelim artık aşkım demedinmi.? iyi niyetlede olsa yalan söylemedinmi.? (ya aşkım bana görücü gelmek isteyenler varmış sırf senin için geri çeviriyorum bu işi tatlıya bağlayaylım artık ya) demek aklına hiç gelmedimi. seni blöf yapmaktan alıkoyan neydi.? kusura bakma tek suçlu var oda sensin.

7|0
    0|1
  • İki şey olabilir bence, ilki bir yıl içinde maddiyatını gerçekten toparlamış olabilir, ikincisiyse seninleyken evlenmek istememiş, maddiyatı mazeret olarak öne sürmüş olabilir.

4|0
    0|0
  • bayanlar erkekler enteresan varlıklardır sizden istediklerini(cinsellik,sevgi,sıkıntılarına ortak olma) ona vermediğinizde sizden sıkılır kaçar istediklerini verdiğinizde sizi artık elde ettiği için gizemli bir tarafınız kalmaz yine sıkılır gene kaçar hatta bazı erkekler sizin kolay elde edilir bir bayan olduğunuzu düşünüp evliliğe layık bir bayan olmadığınızı bile dùşünebilır sizin ilişkinizin 7 sene sürmesinin sebebi bence sizin adama bağlanmanız adam sizi çoktan silmiştir evlendiği kadın ise inanın bana sizin ilişkiniz devam ederkende vardı

1|0
    0|0
  • Ah şu hemcinslerim ne zaman dürüstçe söyleyebileceksiniz onunla evlenme niyetinde olmadığınızı aslında gönül eğlendirdiğinizi herşeyin yalan olduğunu...

3|0
    1|0
  • Amaçlarını ben de anlamam o kişilerin..

1|0
    0|0
  • Seven erkek mümkün olduğunca evliliğin altyapısını hazırlamaya çalışır çabalar. 7 yılda hala evlilik konusunda adım atmamışsa seninle evlilik düşünmüyordu demek, açık ve net.

0|0
    0|0
  • 7sene nedir ya ? hiç mi olayı evliliğe getirmedin. hiç mi blöf ypmadın. benimle evlenmeyi düşünmüyorsan ayrılalım.

0|0
    0|0
  • vayy bende buna sasıyorum en az 10 tane böyle olay yasadım hatta kötü sans diye bir film vardı adam kimle yatsa ayrılsa bi sonrakiyle evleniyordu kadın bi ara kafayı takmıstım nasıl bişi bu bu tılsım bendede varmı demiştim ama suda var evlendişkten sonra hepsi beni aradı coluk cocuk sahibi oldular koca değştirdiler hala ararlar hiç olmadı rüyamda gördüm iyimisin manzereti hatta dün bir daha aradı bosanmıs:S

0|0
    0|0
  • anasını satayım, biz hazırladık deriyi, başkaları tabakladı <3

2|1
    0|0
  • evlendiği kız kesin parası vardır ailesi de bulmusun bu kızı bırakma malı var mülkü var demiştir ondan onada cazip gelmiştir

1|0
    3|0
  • Maddi durumu iyi değilmiş zaten boşver :D

0|0
    0|0
  • senden sıkılmış bence...

0|0
    0|0
  • Ben güvenemem öyle hemen

0|0
    0|0
  • Bence şanslısın,hatta oynak bi müzik aç oyna :-))

0|0
    0|0
  • Ah şu azgın tekeler

0|0
    0|0
  • evlenmek gerek hayat paylaşılmalı zaman gelince

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Anla işte senle evlenmeyi hiç düşünmüyordu ki... Diğeri senden daha mükemmeldi ve evlendi işte olay bu... Çok midesizce bir hareket ama kimileri midesiz doğar ya da sonradan aldırır. Yapacak bir şey yok, sen de seninle evlenmek isteyecek birisini bul evlen, hayatını erteleme. Herşey yalan zaten...

0|0
    0|0
  • peki bir şey sormak istiyorum beraber oldunuz mu ? belki de olduysanız nedeni buydu. bunu onunla yaptığın için başkalarıyla da yaptığını düşünüyordu. ama böyle bir şey olmadıysa senden ayrıldıktan sonra evlenmesinin tek nedeni seni unutmak için hemen bir kızla çıkmaya başladı sonra bu iş evliliğe kadar gitti o da zaten yaşım gelmişti artık ben başka birini bulup tekrar aynı şeyleri yaşayamam diye evlendi.

0|0
    0|0
  • Sende begenmedigi bir sey varmis demek ki.. Evlendigi kadin calisiyor ya da zengin olabilr. 7 yil cok uzun SIKILMISTIR.evlendigi kisinin madi beklentileri senden usuk olabilir...

0|0
    2|0
    • olabilir çünkü açlık sınırında birisiydi.faturalarını bile ödediğim oldu

• çünkü sıkılmış ve ynei bulduğu daha cazip gelmiş senn yaş 30 larda olduğuna göre oda öyle madem niye bklesin evlenmiş işte allah mesut etsin darısı başına

0|0
    0|0
  • mantıgı sana uymamıs işte.

0|0
    0|0
  • hıc kafa yorma neden nıye falanda deme boyle olması gerekıyormusss onun alnına o kısı yazılmıs boyle dusun senın ıcın allah ondan daha ıyısını yazmıstır alnına emınım hakkında hayırlısı olsun

1|0
    0|0
    • ama sorun bende ki benle o kadar zaman geçirip maddiyatını bahane edip sonra bir yıl geçmeden bir başkasıyla evleniyor.şimdi maddi durumu mu düzeldi yani.ve benim gibi olan o kadar bayan varki

• htayı kendınde arama, sana evlenmıcem senınle dememıs farkındaysan maddıyat problemım var demıs yanı bahane senı oyalamıs bu da onun sorunu karaktersızlıgı

• Bence hiç kafanı yorma olması gereken buymuş.

Senin istediğini Allah istemiyorsa konu kapanmıştır.

0|0
    0|0
  • 1-seninle evliliği hiç düşünmemiş

2-çogu erkek böyle diye düşünyrm

3-Uzun süren ilişkiler malesef ki evlilikle sonuçlanmıyo

1|0
    0|0
    • neden peki beni elinde tutmaya çalışıyordu.ben onu beraberliğimiz devam etmesi için baskı yapmıyordum hatta ayrılık cümleleri sarfettiğimde deliye dönüyordu.beni herkesden kıskanırdı

• Bilemem birçok sebep olabilir.nasıl ayrıldgnza baglı ya da ailesnn istegiyle o kişiyle evlenmiş de olabilir vss vss

• Aşkın yaşı 3 tür.. 3 ü geçirmeyeceksin.. Sen yavaştan almışsın.. Belki elinde olmayan nedenlerden dolayı.. Ama biraz da senin elindeydi..

0|0
    0|0
  • erkeklerin çoğu böyle malesef:((

0|0
    0|0
  • bence kendınde eksıklık arama.bende ne eksıktı deme bence sen ona fazlaymıssın.hos bence evlenmemenız bence yararına olmus.

1|0
    0|0
  • belki de ikinizi birden idare ediyodu...senle olmayacağını anladı manzeretler üretti ve sonunda diğerini tercih etti...ya da evlenmeye mecburda kalmış olabilir bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Hakkına girmiş oldu ama bu hak yanına kalmayacaktır

0|0
    0|0
  • senın ıcın o ınsan olmadıgını dusunuyodu demek bu. sevmıyo demek değil sadece" o " degılmıssınız bırbırınız ıcın

0|0
    0|0
  • var öyleleri yaa şerefsiz deniyo onlara.

0|0
    0|0
  • erkekler öylee yapcak bişey yok

1|0
    0|0
    • hanımlar kendinize gelin koskoca 7 yıldan bahsediliyor. 2 yıldan değil.siz sanki çokmu farklısınız.

• erke kadın degil ama mantık uymuyanca bu kadar uzatmamalı bence duygularıın ardına sıgınarak

• sevmediğini 7 yıl sonramı anladın aklın nerdeydii...

1|0
    1|0
  • boşver ya kendine güveni yokmuş

0|0
    0|0
  • Seninle hic cıddı dusunmemıs eglenılcek zaman gecırılcek bırı olarak dusunmus

0|0
    0|0
  • o ılıskı bıtınce olcak bısey degıl ılıskınız varken demekkı bu evlendıgı hatun vardı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...