Fitnessa giden veya gitmiş olan varmı

fitnessa giden var mıbacaklarım kalın kilom 54 boyum 165 50 kilo ne kadar sürede olurum bide bacaklarım ne kadar sürede zayıflar

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Var, uzun seneler spor yaptım. Kilo vermeye yukarıdan aşağı başlarsın; ilk önce yüz, sonra boyun, sonra göğüsler, sonra karın ve çevresi, sonra kalça ve arkasından bacaklar. Fakat belden aşağısı başarı yönünden biraz sıkıntılı, tamamen olmasa da kısmen başarıya ulaşabilirsin, bu bile hem fiziksel hem psikolojik olarak sende çok şey değiştirir.

Düzenli egzersiz ve diyet yapmalısın ayrıca sabırlı olmalısın. Diyetten kastım aç kalmak değil, yemek saatlerini düzene sok ve zararlı olduğunu bildiğin şeylerden uzak durmaya çalış, egzersiz olarak yürüyüş yapabilirsin, ne kadar yaptığının fazla önemi yok, önemli olan düzenli yapman. "Düzenli" 1. "Sabır" 2. anahtar kelime. Motivasyonunu hiç bir zaman kaybetme, onu kaybedersen tüm umutlar biter. Kolay gelsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• fitnessta bacak çalışarak bacak eritmeye sakın çalışma orayı çalıştırarak oradaki kiloları veremezsin.. vücudunun diğer kısımlarına yüklenerek kilo ver ki bacakların da incelsin.. yoksa bacak çalıştırırken bacak kaslarının kütlesini artırırsın ve löp diye 2 katı kalın bacak sahibi olursun..

bir de aklında olsun kürdan bacak çok kötü oluyor aman diyeyim..

0|0
    0|0
  • 2 ayda.

0|0
    0|0
  • ne kadar sürede zayıflayacağını bilemeyiz ama düzenli beslenip düzenli antremanlar yaparsan tahminen 1 ayda verebilirsin 4 kilo.

bacağın ne kadar incelir onuda bilemeyiz, vücut heryerden eşit olarak yağ yakmakta.

bacağının iyice incelmesini istiyorsan 4 kilodan fazla vermelisin bence.

0|0
    0|0
  • Sana güzel sağlıklı bir diyet ve iyi bir antreman programı gerekiyor. Zayıflamak da güzel bir fizik elde etmek demek değil çoğu zaman, sıkı bir vücut istiyorsan sürekli spor yapmalısın yani istediğin kiloya erişince sporu bırakırsan sadece zayıf olursun ve zamanla vücutta sarkmalar meydana gelir veya deformasyonlar ama sporu sürekli yaparsan hem formda kalırsın hem de sıkı bir vücudun olur

0|0
    0|0
  • bence böyle iyi.

0|0
    0|0
  • İki günde çubuk kırakere dönersin; bak sonradan dediydi dersin asşldkşlk

0|0
    0|0
  • 1-2 ay disiplinli çalışırsan olur.sadece spor salonunda yaptıkların yetmez.iyi dinlenmen ve iyi beslenmen gerek.

0|0
    0|0
  • Sıkı calışırsan 1 ayda rahat olursun.Tabi diyet şart.

0|0
    0|0
  • fitness,da daha kısa zamanda istediğin kiloya dönebilirsn antreman proğramına beslenmenede bağlı tabiki ama bence suanki halin iyi yani hayal ettiğim gibiyse :D

0|0
    0|0
  • çok fazla bir kilo problemin yok ayrıca kalın bacak da da sıkıntı yok bence

0|0
    0|0
  • 2 ay sıkı çalşma ile ama bence sadece kilo verme biraz sıkılaş gerçe vücudunu bilmiyorum ama :)

0|0
    0|0
  • açık konuşmak lazım herşey sana baglı

0|0
    0|0
  • Kalın olması daha iyi <3 Yeter ki şişman olma

0|0
    0|0
  • fitnessta çok sıkı bir çalışma ile en fazla 1 ayda :P

0|0
    0|0
  • 1 ay surmez diyetle.

0|0
    0|0
  • 1 -3 ay çalışmana göre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yediklerinede dikkat edersen 1ay

0|0
    0|0
  • Ben gittim ama bacaklarının yapısı kalınsa onlar asla incelmez ha eğer yağlı diyorsan evet 3 ayda incelir

0|0
    0|0
  • Her sabah istisnalar haric acik havada kosarim

0|0
    0|0
  • düzenli devam edersen en fazla 3 ay

0|0
    0|0
Yükleniyor...