Ön dişlerim arasındaki boşluklar için lamine işlemi yaptırmayı düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ön dişlerimin arasındaki boşluktan çok şikayetçiyim arkadaşlarım ailem vs. böyle güzelsin seni tatlı gösteriyor demelerine rağmen rahat gülemiyorum ve sevmiyorum. Ayrı olmalarının yanında ön dişlerim birazda ilerde duruyorlar önden bakıldığında fark edilmeyen ama yandan dikkatli bakıldığında açık olan bir eğrilik var bunun sebebide dilimin yapısındanmış dilim ittirdiği için önde duruyorlarmış bu öndeliği ayrıklığı lamine işlemiyle düzelttirebilir miyim ya da başka yöntemlerle ve fiyat aralığı nedir yaptıranlar bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim iyi akşamlar :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• senin dişlerin telden başka tedavisi yok bende ortodonti tedavisi olmuştum acayip lanet bişey 15 günde bir gidiyosun dişçi onları bir geriyo dişler 4-5 gün acayip sızlıyor yemek bile yiyemiyosun acayip ağrıyolar bide aralarına acayip yemek kaçıyo yemekten sonra 1 saat onları çıkarmaya uraşıyosun ama bu durum seni rahatsız ediyosa tedavi ol iyi olur ben oldum şimdi kızlar dişlerime hasta çektiğim acılara değdi...)))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• diş için madonna, seze naksu, ivana sert,

dil için Gene Simmons

0|0
    0|0
  • ulaş bana dişlerine bakıyım

0|0
    0|0
  • benim dişlerimden kat kat iyidir haline şükretmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tel takarsan boşluk kapanır.

0|0
    0|0
    • Zaten dişlerimden hoşlanmıyorum bir de diş telleriyle hiç dayanamam herhalde, daha önce muayene olmuştum eğer takılırsa tel 1 buçuk yıl durması gerekmiş ben daha kısa süreli çözümler arıyorum.

• ama telde kesin çözüm ya , hem sadece ön dişlerin çok fazla zorluk çekmezsn şeffaf olanları da var ayrıca görünmesini istemiyorsan arkadanda takabiliyorlar.. bunun dısında baska tedavi var mıbilmıyorum..

• bence kesinlikle öyle kalmalı yaptırma arkadaşım yaptırdı konuşma bozukluğu başladı onda

0|0
    0|0
Yükleniyor...