Kapat

Başkasını unutamadığını söyleyen birisi için mücadele edermiydiniz

Eskiden beri görüşüyordum. ondan hoşlandığımı birisiyle görüşüp görüşmediğini sordum. uzun süreli bir ilişkisinin bittiğini ancak yok sayamayacağını söyledi. Mücadele etmeli miyim. Siz olsanız ne yapardınız

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• etmezdım

.

0|0
    0|0
    • kızmadın değil mi diye mesaj çekmiş. sevmiyorsan ben kızınca ne değişecek anlamıyorum. olur mu mutlu olursun inşallah yazdım. cevap bile yazmadı :)

• o zmn sende daha yazma

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• etmezdim asla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayni dert bende de var. Onun yarasini sarip kendim yaralanacakmisim gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim şurda gezer şurda şöyle yapardık dedikçe içine içine atar insan

• aynen kardeşim sevmesemde beni sevsin istiyorum. bu bile yeter. zamanla severim karşıma çıkacak kişinin o fedakar yüreğini. teşekkür ederim Allah yardımcın olsun kardeşim çok zor

• Ben tesekkur ederim. Allah ikimizinde yardimcisi olsun. Hersey gonlunuzce olur insallah.

• Umutsuz vqka.her turlu sorun olur ilerde

0|0
    0|0
    • haklısın kardeşim zaten öyle birini zor atlattım. Öldüm öldüm dirildim. önce sevip sonra sevmediğine mi yanarsın. eskilerden bahsedip canımı yakmasına mı yanarsın. hiç uğraşmayayım haklısın

Yükleniyor...