Unutamadıgınız bırı oldu mu?keske kaybetmeseydım dedıgınız bırı?ve tum hayatınız boyunca mutsuz olmanıza sebep

unutamadıgınız bırı oldu mu?keske kaybetmeseydım dedıgınız bırı?ve tum hayatınız boyunca mutsuz olmanıza sebep olacak bırı... sorum su cok cok ıyı bır ınsanı unutmak mumkun mudur?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer yeterince sevdiysen unutmak mümkün değildir:

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• benım oldu hatta bu konu uzerıne bende açmıştım kısaca bahsetmek gerekırse 1 yıl oldu sayılır ayrılalı hala aklıma gelmekte o ayrılmıstı ben elimden geleni yaptığım için hiç bir zaman pişmanlığım olmadı başlarda alışamam unutamam onsuz olmaz yapamam dıye çok korkuyodum ama zamanla onada alışıyorsun kolay kolay unutulmuyor unutulmazda çünkü bir yaşanmışlık var. takı gercekten yenıden aşık olabıleceğın ya da seweceğin biri çıkana kadar. ayrılan ben olsaydım durum farklı olabılırdı pişman olabilirdim belkı ama ben herzaman ıcın caba sarfettım ama genede bişeler olmuyosa zarlamanın alemı yok hayrlısı değilmiş deyim yoluma devam etmeye çalışıyorum zorda olsaa

0|0
    0|0
  • unutamayacağımı düşündüğüm biri oldu.

ama unuttum. unutulunca bu sefer o kendini hatırlatma çabalarına girdi.

başarısız olduğunu fark edince geldiği gibi geri gitti.

istediğin sürece unutursun. ama gerçekten istemen lazım.

0|0
    0|0
  • unutmaya çalıştığım var bir tane ama en azından karşılıklı benimkisi o biraz avutuyo işte de zor yinede...

0|0
    0|0
  • Tüm hayatım boyunca mutsuz olacağım değilde kaybettiğime üzüldüğüm oldu.

0|0
    0|0
  • Evet oldu. Zaten ismimden belli oluyor. Tabiki onu unutmadım.

0|0
    0|0
  • Hatırlatanda unutturanda zamandır kimse buna hayır diyemez zaman gelir unutursun zaman gelir unuttum dediğin kişiiy hatırlarsın...

0|0
    0|0
  • Bir evcil hayvanım vardı, hala özlerim keratayı :/

0|0
    0|0
  • Bana yapabilen olmadı ama ben yaptım çok ta güzel oldu...

0|0
    0|0
  • Zamanın unutturamadığı hiçbir şey yoktur

En kötü ihtimalle ölünce unutursun

0|0
    0|0
  • Her gece saat 3 te onu hatırlarım.

0|0
    0|0
  • benım var malesef hasretınden geberıyorum ama arayamıyorum dun aksam ogrendım kı sozlenecekmıs

0|0
    0|0
  • Merveyi çok sevdim. Ailesi istemedi . karma karışık bitti. Sonra baktım ki o da beni sevmemiş . Ama hala yalan da olsa sevgi dolu bakışlarını çok özlüyorum. Ömür boyu da unutmam herhalde.

0|0
    0|0
    • senin adın ne?

• benim adım değil onun adın önemli . Onu her şeyden çok sevdim. Kendimi değil de onu gizliyorum aslında. o yüzden söylemesem daha iyi

• Elindeyken kıymeti bilinmeyen unutulmaz.. Hele birde terkeden sensen üstüne bal kaymak olur.. Belki 1 ay belki 1 yıl belki 10 yıl.. Ondan sonra evlensen bile düşerse yüreğine ateşi, yakarr yakarr.. Benim olmadı, ama olan çok gördüm..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evlenmeseydim unutmazdim esimi aklimda kalirdi o yüzden evlendim sonunda bosanma bile olursa evlenmem lzm dedim.

0|0
    0|0
  • evet oldu maalesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...