Evde yapılan spor hakkında yorum

evde her gün 100 şınav 100 dumbell kaldırma (4 kiloluk) 30 mekik ve 30 dk koşu birde haftada 1 halısaha maçıyla vücudumda ne gibi değişim olur

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben evde calıstım bayada kas yaptım.Mekik cekmeyi gunde 80-100 yap çalsırken hergun arttır sabit 100 tane yapma bugun 100 yaptıysa yarın110 yap çoğalt hergün zamanlada gelişirsin

0|0
    0|0
    • Bide vucudunu yakmaya calıs normelde şınav 30 tane yapıyosan 40 yapmayı calıs vucudun ateş gibi yansın

• peki teşekkürler

• Bi şey değil

Kızlar Ne Diyor 3

• kondisyon sağlar ve fit bir vücudun olur

0|2
    0|0
  • Çok bir şey değişmez futbolcu vücutlarını görüyorsundur hiç kaslı değiller

0|0
    0|0
  • Dene ve gor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• beslenmene ve uyku düzenine de dikkat etmen lazım,herşey düzenli olmalı,ayrıca dumble la omuz geliştirme,kol çalıştırma,bacak çalıştırma gibi hareketleri ayrı ayrı yapman lazım,direkt 100 diye kendini zorlamadan ilk başlarda kaç yapabilirsen onla başla,hergün 5 er 5 er arttır.,ilk başlarda 1 gün dinlen bir gün spor yap ,kasların kendini yenilemeye fırsat bulsun.

0|0
    0|0
  • bir hareketi 100 yapmak yerine farklı kasları çalıştıran hareketleri 3 veya 4 set tekrarla... Şınavı, mekiği çeşitlendirebilirsin.. dambılla farklı hareketler farklı kasları çalıştırır. beslenmene dikkat et.. Günde en az 2 litre su iç.

0|0
    0|0
  • 100 dumbell kaldırma fazla 30 saniye arayla 4*10 yap yani 10 yap dinlen 4 kere yap 100 fazla

0|0
    0|0
    • peki denerim bunda sonra diğerleri ne işe yarar koşu şınav falan

• valla düzenli yapacaksan güzel ama 15 günden önce değişim bekleme

0|0
    0|0
    • 15 günde değişim olursa herkez vucut yapar bu sporun faydası 3 ila 6 ayda belli olmaya başlar

• kas olarak öyle ama zayıflamayı görebilir

Yükleniyor...