Kapat

BU METİN NASIL OLMUŞ, TAVSİYELERİNİZ NELER

Neden İlayda sorusuna yanıt:

Çünkü, O'nun gözlerinde kaybedebiliyorum kendimi. Dakikalarca fotoğraflarına usanmadan bakabiliyorum. Her hareketini şirin bulabiliyor, ne yaparsa yapsın tiksinmiyor, soğumuyorum. Ne kadar kızgın olursam olayım onsuz geçen her dakika daha da seviyorum onu. Sürdüremiyorum kırgınlığımı. Bir gülüşü tüm buzlarımı eritebiliyor. O, beni etkileyebiliyor... Öpünce, dünyayı unutturabiliyor bana. Ellerimi tutunca uçurabiliyor beni. Gözlerime bakınca unutturabiliyor geçmişi, geleceği... Ben onunla mutluyum, sadece onunla. Çevremde bin komedyen olsa ama o olmasa gülemem ki ben. Aklım her an onda kalacak çünkü, yoğunlaşamayacağım. Bu yüzden sınavlara onun kalemiyle giriyorum. Ona dokunmuş gibi olayım diye.

Çünkü, milyarlarca kız içerisinden o bağladı beni kendine. Hem de ne bağlama... Bir an bile ayrı kalınca özleyecek kadar sıkı bir bağlama. Ben kağıtsam o bana yazan kalem. Onsuz hiçbir işe yaramam. Ben ancak onunla güzelim. Onun yazdıklarıyla, onun benim üzerimde yaptığı değişikliklerle... Ancak onunla değer kazanıyorum, bu yüzden en değerlim o.

Çünkü, yanında mutlu hissediyorum konuşmasa bile...

Çünkü, elinde tutmasını biliyor benim gibi hırçın bir kartalı...

Çünkü, fotoğraflarına her baktığımda öldürebiliyor sevimliliğiyle...

Çünkü, onunla her yaptığım şeye İYİ Kİ diyebiliyorum...

Çünkü, ben aşkı onunla hissettim...

Çünkü, o benim dünüm, bugünüm ve yarınım...

VE ÇÜNKÜ, İLAYDA BENİM İÇİN ÇÜNKÜLERLE ANLATAMAYACAĞIM KADAR ÖZEL...

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• boyle hisler mumkun degil. gulemezmis hadi ordan.

doğruları yazsan daha samimi olur.

sanatsal acidan diyosan idare ediyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çokk zorlama olmuşş, yazmak içn yazılmış gibi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...