Hiç ayrı bir yere gitmeyi aylarca tek başına imkanınız olsa şehir dışıda olur gitmeyi düşündünüz mü?

Bazen herşey bunaltıcı oluyor aynı semtte oturuyorsunuz hep aynı işiniz var diyelim hep aynı pazartesiler pazartesileri kovalıyor,sorsan para için çalışıyor vs. orasını anladık bir süre sonra bakıyorsun hiçbir şeyden keyif almıyorsun nefes alırken bile daralmak işte ben öyle oluyorum sorumu sordum var mıdiye,hakaret olmasın yorum olsun yeter.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• delimiyim ya tek başına şehir dışında napıcam 3 sene kaldım yalnız başıma vanda ana yok baba yok düzenin yok bigün akşam yemeğini 7 de yiyorsun diğer gün 11 de diğer gün gece 3 te düzenin olacak ya.

0|0
    0|0
    • hım tam sana göre bir parça "bu şehir girdap gülüm memati"nin parçası gibi"olmuş senin durumunda arkadaşım.

• :)) o bakışları söylemene sevindim demekki sen de fark etmişssin , ben ilk gittiğimde adımdan önce sordukları soru türkmüsün oldu he türküm anasını atasını diye girdim ama iç sesdi o tabi :)

• Yani resmen yabancı bir yer gibi hoş yabancı ülkeye gitsek bence en zor sırbistana gitsek bile bu kadar zorluk çekmeyiz kesinlikle sırbistan diyorum dikkat et sırp kasapları bosnada 15 sene önce neler yaptıkları malum ülke yani herşeyi biliyorum neler gördüm ama burada anlatmak istemiyorum yani çok iyi anlıyorum seni.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 4 yıldır şehir şehir geziyorum zaten 6 ayda evımde 1 hafta duramadım evdekıler otel ucretı alacak nerdeyse görmedıgımız sehır kalmadı nerdeyse otellerde yaşıyoruz evımızı unuttuk bee :)

0|0
    0|0
  • Bakkala diye çıkıp çok uzaklara gidesim var :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...