2 hafta hiç bir şey yemezsem ?

Sadece 2 haftacık hiç bir şey yemezsem sadece su içip spor yaparsam 10 kilo verir miyim ? Ne kadar veririm?

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• birden çok fazla kilo verdiğin için deri kendini yenileyemez ve deride sarkma olabilir.

aşırı su kaybı olacağı için böbrek ile ilgili problemleri yaşıyabilirsin.

çok büyük bir kas kaybı yaşarsın. buda çok kötü bişey.

gün içinde kendini çok enerjisiz hissedersin, bayılcak gibi olabilirsin.

bu arada çabuk verilen kilo çok çabuk geri alınabilir.

2 haftada 10kilo vereceğine 2 ayda ver ama sağlıklı bir şekilde ver.

(bence)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Verirsin ama ölü olarak.

0|0
    0|0
  • 2 hafta hiç bir şey yemezseniz yalnız su içip sadece kilo kaybetmessin sağlığınıda kaybedersiniz.

Bu işler öyle çabuk hızlı bir şekilde olmaz benim size tavsiyem kontrollü bir şekilde protein ağırlıklı beslenip spor yapmanız ve zamana yaymanız. Bu şekilde 10 kiloyu 5 ayda verirsiniz ama kalıcı olur düşmüş olduğunuz kilo.

0|0
    0|0
  • Güzelim ölmek mi istiyorsun sen hergün sıcak su iç ve yemeğini ye birqzda egzersiz yap tamam

0|0
    0|0
  • kendine eziyet edersin başka bir işe yaramaz.kan şekerin düşer tansiyon düşer sonra anyayı konyayı görürsün.

0|0
    0|0
  • yemekten önce azcık tatlı ye yeter iştahını keser. hem su bol iç metebolizmayı hızlandırır daha çabuk eritirsin. ben de tam tersini yapmya çalışıyorum yahu öküz gibi yiyorum 1 kilo bile almıyorum :s

0|0
    0|0
  • bide bakarsın vermene gerek kalmaz ya hop gidiverirsin öteki tarafa :D

0|0
    0|0
  • ozamana kadar yaşayabileceğinimi saniyorsun...

0|0
    0|0
  • 2 hafta birşey yemezsen kilo vermene gerek kalmaz zaten

0|0
    0|0
  • bayılırsın :)

0|0
    0|0
  • çok sağlıksız olur verdiğini geri alman çok kolay olur

0|0
    0|0
  • Vermezsn ..Can boğazdan gelir ye gitsin...

0|0
    0|0
  • kesinlikle kilo verirsin. Ama ölmek için başka yöntemlerde var onları denemelisin :D

0|0
    0|0
  • olursun kizz 10 kilo 2 haftada değil 2 ayda verirsin

0|0
    0|0
  • Verirsin ama yemen lazm boyle olmaz

0|0
    0|0
  • veremezsinnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • geberip gidersin

0|0
    0|0
  • denesene ne kadar götürebileceksin bakalım.. ben diyorum ki yarım gün, eğer spor yaparsan..

0|0
    0|0
  • sadece proteinli şeyler yiyerek protein dieti yap bari yoksa ölürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Verirsin ama 10 kilo yag degil , kaslarindaki proteyinleri eritirsin. Saclarin bir zaman sonra dökülür, cünki onlarin yapisida proteyin. Ve spor yapmak icin kuvetin olmak, düsüp bayilirsin. Ila 2 haftada 6-7 kilo vermek istiyorsan, proteyin kokteyl leri var, onlardan dene, her spor salonu onlardan sunuyordur aslinda. Sadece onlardan ic, bol bol su ic ve kendine dikkat et basin döndügünde durman gerektigini unutma.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal kilo verirken de ölürsün saçmalama bence sen yemezsen vücudun asıl yağ deposunu kullanır

0|0
    0|0
  • kilo derdin kalmaz çünkü ölürsün

Yıl olmuş 2014 hala beslenme kavramını öğrenemedik

Onun yerine git sağlıklı beslen abur cubur yeme bol su iç spor yap hem yaşarsın hemde kilo verirsin

0|0
    0|0
  • bak kilo aç kalınarak verilmez.. bir diyetisyene gitsen daha sağlıklı olur.. 2 hafta yeme hiç bişey 3. hafta sen yemek istesende mide kabul etmek 4. hafta hastaneye yatarsın. bünyen zayıfsa 5. hafta ölürsün... sağlık bu şaka ya gelmez..

0|0
    0|0
  • ondan sonra bir bakmışın hastasın

0|0
    0|0
  • bidahamı gelicen dünyaya be kızım tadını cıkart ::)

0|0
    0|0
  • Bunu yapabilecek misin cidden

0|0
    0|0
  • Zafiyet geçirirsin mk

0|0
    0|0
  • iki hafta bişey yemessen ik i güne bayılırsın zaten . spra falan halin kalmaz

0|0
    0|0
  • lahana ye hiçbişey yemem deme

0|0
    0|0
  • Gunduz sordun ayni soruyu hicbir şey yemeyip ölmeyi mi düşünüyorsun ?

0|0
    0|0
  • hastanelik olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...