Hoşlanıyor gibi ama emin olamıyorum

Fakülteden bir çocuk var.Sınıfın watsaap grubundan numaramı almış ve bir ara sürekli mesaj atıyordu okulla ilgili şeyler konuşuyorduk sonra yerime imza atar mısın,ders notlarını getirir misine döndü mesajlar.. Okulda da karşılaşınca konuşuyoruz ama çok da muhabbetimiz yok. Haa bir de şöyle bir olay var, ben öğleden sonraki derslere girmiyordum arada çok boşluk var diye. Bu bana mesaj attı işte yarın derse gel çok devamsızlık yaptın diye.Ben de beklemek istemiyorum çok ara var dedim. O zaman bize gel,okulda bekliceğine falan dedi... Yaaa sanki ilgileniyor gib ama öyle olmaya da bilir:D net bir şey yok. Ben hiç adım atmadım bu arada :D

Sizce bir şey var mı?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bence bariz ilgileniyor ama yavas yavas hani böle abazanlar olurcok belli ederya onlardan degil bu sanırım yavas yavas belli etmeye calısıyor eger bu cocuga bişiler hissediyorsan sende ılgını göstermelisin benim kaanatım budur:) hakkında hayırlısı

1|0
    0|0
    • Ben arkadas olarak baktim hep :) bu hareketlerimden sonra dikkatimi cekti yoksa farkimda bile degildim , pek bir sey yok benim acimdan ama iyi cocuk bilemiyorum yaa

Erkekler Ne Diyor 5

• ya insanları anlamak gerçekten zor :D
    bilemezsin kimin ne olduğunu, hoşlanıp hoşlanmadığını.
    ama bu anlattıklarında pek anormal bişey yok. olabilir bu tür muhabbetler. illa hoşlanma belirtisidir diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • bir erkek ders notu falan soruyorsa kesin sana aşık :D

0|0
    0|0
    • Dalga mi geciyorsun ciddi mi anlamadim :D

• senin var mıona ilgin onu bir söylede boşa bişey demiym ümitlenme :D

0|0
    0|0
    • Bende yok pek bir sey :) durustce soyleyebilirsin

• arkadaş olayım yani teşekkürler en iyi yol bu arkadaş olma yolu :D

• En garantisi, kizi da iyice tanimis nelerden hoslanip hoslanmadigini da anlarsin ayrica reddedilme ihtimalin azalir..ama arkadas oluyum derken dikkat et kanka olma :D

• adam bildiğin eve atmak istemiş seni ne ilgisi :)

0|1
    0|0
  • Sen bu cocugu sevmiyosun ama yakisikli cocuk ondan kafana takiliyo dimi :)

0|0
    0|0
    • Sadece meraj ediyorum bilip ona gorev davraniyim

• Ona gore nasil davranicaksin :) bunu bize degil cocuga sorman gerekmezmi sonucta muneccim degiliz galiba .d

Kızlar Ne Diyor 2

• bana da bir kez olmuştu bir şey yapmadım ama kuruntularım boşunaymış :P tabi seninkide aynı olucak diye bir şey yok

1|0
    0|0
  • benim durumumda aynen böyle

0|0
    0|0
    • yaaa çekinmesinler hoşlanıyorlarsa belli etsinler olmuyor böyle

• ee siz neden belli etmiyorsunuz hoşlanyorsanız kızlar ?

bende yaklasamıyorm ünivertede hoşlandğm kıza ters teper diye :D

• Yaaa emin olamiyorum napiyim ayni ters tepme durumu iste :D

Yükleniyor...