Taşınıyoruz ve çok üzgünüm

10 yıldır kiracı olarak oturduğumuz evden çıkıyoruz ve 2 gün önce evimizin satılığa çıkarılcağını öğrendik karşı komşudan. dün de ev sahini gelip satılık ilanını yapıştırcı camımıza. çok fazla borcumuz var ama bir şekilde kredi çekip ev almayı planlıyoruz. Ankaralı olanlarınız bilirler etliğe gidicez. 9 sınıftayken okuldan birisi takılmıştı peşime çok rahatsız etmişti okulumu değiştirdim ve aradan 4 sene geçt.. yine de ben bu olayı atlatamıyorum ve o çocuk da etlikte oturuyrdu.. Çk korkuyrum. neye üzüleceğimi bilemiyorum. yorumlarınız çok değerli.. yardım edin. ne yapmalıyım bu psikolojiden sıyrılmak için?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcınız olsun, o çocuktan yana çok kafana takıntı etme. Ve bu olay geride kaldı artık. Sen taviz vermezsen, umursamazsan hiçbir şekilde korkma o çocuktan.

Siz kızlar en çok şu hatayı yapıyorsunuz. Yıllar sonra yine saplantılı bir bebe gelir, sonra kız git demek için cevap verir, yapmayın şunu ya, yapma kardeşim. Bundan bile yüz bulur. En kötü yolunu mu çevirdi hiçbir şekilde cevap verme, gerekirse ailene söyle.

yani bu kadar kafanda büyütme. Sen kendi halinde takılırsan başkaları bir yere kadar takılı kalır.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Etlik iyidir ki.

0|0
    0|0
  • Hey neden kötü düşünüyorsun yeni ev yeni okul yeni insanlar demek belki kim bilir gittiğin yerde çok mutlu olacaksın hayatının aşkı ile tanışacaksın

0|0
    0|0
    • okulum değişmeyecek ki.. önlisans öğrencisiyim.

• Neyi sıkıntı ediyorsun ozaman şuna bak ben sürekli taşımdım ilköğretimi 4 farklı okulda okudum

• ist de olsaydın ev almanız ya da konut kredisi konusunda yardımcı olabilirdim diğer konuda neler yapılır iyice düşünmek gerek.

0|0
    0|0
  • ya arkadaş boş ver eskidendi o gelmiş geçmiş şimdi o başkasıyla çıkıyordun bu arada komsu oluyoruz desene:)

0|0
    0|0
    • görse beni tanır mı o da mechul... ama allah göstermesin onun yüzünü bana.. neresindesin etliğin bir de bağcı caddesi güzel bir yer mi?

• valla ben Osmanlı iş merkezinin orda oturuyorum aslında ankaralı değilim ama 4 senedir ankarada kaldım 2 sene demetevlerde bu ikisenedirde etlik teyim

• Allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu kadar düşünme bence yeni bir sayfa aç ve kendini enerjik hissset ben yeni bir eve taşınıyorum yeni sayfa acıyorum herşey güzel olacak dee

o zibidiyide düşünme etlik köy mü göreceksin görsende salla geç

0|0
    0|0
    • Allah korusun ya görmeyim hiç. Hem emin değilim nereden oturduğundan tam.. etlik diye hatırlıyorum.

Yükleniyor...