Eşinizin veya sevgilinizin sizi aldattığını düşündünüz mü?

sizi aldattığını vaya başka biri olduğunu hissettiğiniz oldu mu? neler size böyle düşündürdü ya da hissettirdi? emin olmak için ne yaptınız sonuç ne oldu?

Güncellemeler:
yani cep telefonuna kendisi dışında sevgilisi de dahil kimsenin bakımasını istemeyen erkek , kesin aldatıyor mudur yorumları alayım lütfen

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• yoo düşünmedim hissetmedim bile hiç ummadığım an da aladatıldım bir de üstüne :)

0|0
    0|0
    • hiç beklenmeyen bir anda da olabiliyor dimi, yani her zaman hissedilmeyebiliyor

• sevdiğine o kadar emindim ki kendimce,biriyle aynı yatakta yakalasam inanmam derdim

ama demeyeceksin işte öyle şeyler yaşıyorsun

ALLAH'TAN başkasına güvenmeyeceksin net!

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bu senin sorun acunun kim 500 mil isterdeki sacma sapan soruya benzedi '' kutunda ne hissediyosun '' buna verilecek cevap buyuk olur

0|0
    0|0
  • Ablam hissettiysen bişeyler vardır hani Allah korusun ama vardır bişeyler

0|0
    0|0
    • Ablam şüphelerinde haklısın eşinse hakkın var telefona bakmaya

• sevgilimse?

• Fark edermi siz birbirinizi eş olarak görüyorsunuz hatta bak bakarsan bitirmek bile isteyebilir ilişkiyi

• Düşündüm ,kanıtladım suçlu ilan edildim :D

0|0
    0|0
  • Hissettim ve yanılmamışım

0|0
    0|0
  • detayına girmeden cevap vereyim sonuç ayrılık oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen öyle bir şeyler gizlemeyen insan telefonunu masanın üzerinde bırakır, istediğinizde hiç kuşkusuz elinize verir.. Kendimde 2 gün önce böyle bir durum hissettim daha sonra hatalı olduğumu düşündüm özür diledim ama dün gördümki hislerim gerçekmiş aldatılmışım.. Anlıcağın ufacık bir şüphen varsa boş yere yoktur peşine düşmelisin..

0|0
    0|0
  • Hissettim, başka biriyle "aşk olarak olmasa da" konuştuğunu öğrendim.

0|0
    0|0
  • düşünmedim eminim :)

2|0
    0|0
  • hissedersem kesin doğru çıkarr

0|0
    0|0
Yükleniyor...