Arınma gecesi filmi ile ilgili düşünceler

Bir film izlemiştim sadece 24 saatligine hersey serbest cinayet gasp hırsızlık sizce nasıl bir anlayış

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ben de izledim ama pek beğenmedim gerilim var ama korku yok bence ..gerçek hayatta böyle bişey olsaydı kötü olurdu galiba insanlar 1günlüğüne bütün kinini saçıyor her tarafa ama geri kalan 364gün ise rahatlar ama o gün yaklastıkça insanda stres tavan olur heralde

0|0
    0|0
    • İnsanların içsel öfkesinin dışarı cıkması fena bir konusu yoktu ama

Kızlar Ne Diyor 3

• ne anladım ben ondan ben baskasından çalıcam baskası benden

0|0
    0|0
  • saçma gelmişti bana dünya kötülüklerden suçlardan arındı diyebilmek için önce kendilerinden başlamaları gerekiyor ama aksine bütün yıl o günü bekliyorlardı .

0|0
    0|0
  • onu bnde izledim harikaydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bırak 24 saati 24 dakikada ülke biter tam fantazi

0|0
    0|0
  • filmin konusunu begendim güzel bişeye benziyo indirip izliyim bari 5 yıldız

0|0
    0|0
  • Filmi izledim konusu güzeldi evet ancak ne yazık ki beklediğimin karşılığını alamadım.Öte yandan filmin konusunu eleştirecek olursam evet arınma gecesi sayesinde ülkenin refahı artıyor sokaklar diğer günler daha güvenli oluyor ama ne uğruna.Bence film birazda kapitalist düzeni eleştirmek istemiş.Başka bir nokta insanların iç yüzünü göstermeye çalışırken daha başarılı bir tutum izleyebilirdi.Senaryo üzerinde çalışılması gerekiyor bence.

0|0
    0|0
    • Aslında bunu şu an yasadıgımız bulundugumuz arkadas ortamına iş ortamına vs uyarlayacak olursak cevremizde bizim dostumuz gibi görünen insanların aslında biZi bir kaşık suda bogmak istedigi gercegidir

• Öneri için teşekkür film hastasıyım izliycem :)

• :) rica ederim tek tek solukta bitireceğinden eminim iyi seyirler izleyince bana yaz düşüncelerini

Yükleniyor...