Sevgilimi anlayamıyorum..

Sevgilimle internetten tanıştık..Bir forum aracılığla o kadar güven verdi ki bana 1 ay sonra buluştuk hemen sahiplendik birbirimizi beni sevdiğini beni geçiştirmediğini görüyordum ama bir gün ailesiyle tartıştıgını ve hayatını değiştirmek istediğini söyledi onun için ailesinden uzaklaştı memleketine gitti sonra geri istanbula geldi dayısının yanına yerleşti ailesinden uzakta yaşıyorşu anama yine birşey oldu ve canı sıkkın oldugunda ben ne seni ne baska birini istiyorum gidin basımdan diyor ve olayı anlatmadan beni cıkarıyor hayatından..Ben ilk ailesini özellikle babasını özledi dedim ama sonra sonra eski sevgilisi aklıma geldi onun için bıraktıgını düşündüm..Olayları da anlamıyordum zaten belki kavga arasında söyler diye bunu söyledim ve aslında babasının yaşamadığını 15 yaşında bir nedenden gittiğini ölüp ölmediğini bilmediğini felan filan yazdı.. Son bulusmamızda ben ona senin annen ve babanla problemin var mı dedim yok onlarla problemim dedibende yaşaşdığını düşünmüştüm..Yani sorun su ki sevgilim hayatını bana anlatmıyor,sıkıntısını özellikle hiç anlatmıyor bunun gibi çıkılmıcak bir yol varsa bana anlatmak yerine ilk işi beni uzaklaştırmak oluyor hemde sebebini bile anlatmadan.. Benim de iyice kafam karışıyor..Bana güvenmiyor mu internetten tanışmamızın etkisi mi ya da bana yeteri kadar değer vermiyor mu ki bana anlatmak yerine ilk beni sutluyor.

Güncellemeler:
İlişkinin sıkıntılı oldugunun farkındayım fakat benim yapabileceğim birşey yok mu..Benim ne yapmam gerek bu konuda.. İlişki böyle mi biticek yani boş yere

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Belki kendi derdiyie seni sıkmak istemiyordur öyle düşün

0|0
    0|0
    • Ben sevgilisiyim sonuçta di mi..Ben sadece iyi gününde yanında olmak istemiyorum hayatı nasılsa ben öğreneyim onunla yaşıyım onları istiyorum ama anlatmadan etmeden gitmesi.. Olan ilişkimize oluyor

• Belki hiç olmaz nedeni eski olabilir

• Onu hiç sanmıyorum.. Öyle olsa hissederdim..

Erkekler Ne Diyor 4

• Değişik bir durum aslında.

İlk aklıma gelen şeyi senle paylaşmak istiyorum. Sanki bir eylem hazırığı içerisindeyken ve bu eylemi senin bilmemeni yeğliyorsa bu sebeple X neden dolayı canım sıkkın senide yanımda istemiyorum diyerek seni yanından uzaklaştırıyor gibi bir izlenim uyandı bende. Bunu açığa kavuşturman biraz zor ve zaman isteyen birşey lakin bunun sonucunda biraz üzüleceksin gibi duruyor...

0|0
    0|0
  • sıkıntılı ilişki böyle yürümez bu ..

0|0
    0|0
    • hiç düzelmez mi bu durum.. Benim yapabilecğeim birşey yok mu..

• Bekliyorum.. İzliyorum uzaktan anlamaya calışıyorum olanları..

• tamam bakalım

• tamamen yanlış ilişki dostum.

0|0
    0|0
  • ne tuhaf çocukmuş be ümügünü sıkasım geldi benim bile mutluluklar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...